Jatkuva huomionhaku

Luojavarjelejokotaas

Kyllä ärsyttää erään tuttavani facessa. Jatkuvaa huomionhakua (lukekaa huomiohuorausta)Milloin koira,milloin oma nyt täysi-ikäinen lapsi.Eikö tuon ikäisen kuuluisi osata kieltää ettei hänen kuvaa laiteta faceen...No onhan se tietysti mukavaa kun saa montakin tykkäystä mutta välillä ampuu yli.Mitä miehet ajattelee moisesta...Jotenkin tuntuu olevan täynnä itseään koko akka 😃

3

298

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ödsddfsdf

      Mene se naisen profiiliin ja laita asetukset niin, ettet saa päivityksiä uutisvirtaan häneltä jos häiritsee noin paljon. Koko face on huomionhakua varten muutenkin.

    • einiinmitääjärkee

      100% samaa mieltä. Totaalisen turha koko face. Mitä järkee on postata sinne uutisia tyyliin, katsokaa söin tämän näköisen annoksen ruokaa, kävin just paskalla, nyt meen teatteriin, ihquuu. Ja nämä aikuisen ihmisen tekemänä.

    • attention

      Eroaako se jotenkin palstasta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      236
      4016
    2. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      123
      2317
    3. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      82
      1996
    4. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      141
      1471
    5. Mistä kehon osasta

      Pidät minussa eniten?
      Ikävä
      77
      939
    6. Seuraavakin hallitus joutuu leikkaamaan

      Sitähän tämä hallitus nyt höpöttää, kun itse on ajanut tilanteen katastrofaaliseksi. Orpon hallitus lähti suurin puhein
      Maailman menoa
      127
      937
    7. Hotelli kainuu

      Mietityttää, hotelli Kainuussa, se, että asiakkaat voivat valita ketä saa olla ja ketä ei, Illan aikana asiakkaina!
      Kuhmo
      37
      930
    8. Ovatko vastasyntyneet vauvat syntisiä?

      Se ihmisten keksimä järjetön perisynti, jos ovat!
      Luterilaisuus
      331
      860
    9. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      8
      847
    10. J. Rinta-Joupilla jättimäinen veropetosvyyhti

      Seinäjoen keskustan kiinteismiljonäärit olleet jo pitkään ahtaalla ja liittykö J. Rinta-Jouppikin rintamaan? https://yl
      Seinäjoki
      62
      770
    Aihe