"Viinidieetti", mikä, miten??

kuulin puhuttavan jostain dieetistä jossa juodaan viiniä ja syödään yksi ruoka päivässä.
kuulemma tehokas.
mistä tietoa??
31551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

laihdutus vaan helpottuu viiniä ,läskiä ja sokeria .ja liikunta ehdottömasti kieletty .

Äänestä

Ihana dieetti. Kaverini kokeili sitä ja jo ensimäisen viikon aikana oli hävinnyt kolme päivää!

Äänestä

Toimii! Vedä kuukausi viiniä niin paljon kuin pystyt. Ruokailutottumukset muuttuvat kuin itsestään: näläntunne häviää ja nautittu ruoka oksennetaan tai bailataan pois hulluna humalassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tero kirjoitti:

kuulin puhuttavan jostain dieetistä jossa juodaan viiniä ja syödään yksi ruoka päivässä.
kuulemma tehokas.
mistä tietoa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu