Todella halpoja ja hienoja timanttikoruja

löysin vähä aikaa sit uskomattoman sivun, mistä saa ihan tosi halvalla kaikkia hienoja koruja.
tilasin 3 timanttikorua, ja yhteishinta oli noin 10e ja postikulut olivat ilmaiset.
toimituksessa kesti 6 päivää ja tavara tuli suoraan postilaatikkoon!!
Suosittelen!!

sivu: https://www.drip-diamonds.com/
14137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

jep tosi hienoja ovat
tilasin juuri itsekin
nyt vain täytyy odottaa

Äänestä

jep hienoja on mut mitäs onko tullu muilla tilaajilla tullu nopsasti tavarat?

terveisin: pekka

Äänestä
  • Meille ainakin tuli tuotteet juuri silloin, kuin sivulla luvattiinkin!

    Äänestä

  • no ilo kuulla
    teen juuri tilauksen veljenpojan nimipäivän kunniaksi! tilaan hänelle kyseisen ice out korun
    t: pekka

    Äänestä

Itsekin olen tilannut juuri kyseiseltä nettisivulta pari kertaa koruja. Aina ovat perille tulleet. En voi muuta kuin suositella!

Äänestä

ITSELÄNI TAVARA TULLUT USKOMATTOMAN VAUHDIKKAASTI

Äänestä

no pekka tässä vielä
Miten sirpa, onko ollut ollenkaan laadun kanssa tai toimituksen kanssa ongelmia?
t: pekka

Äänestä
  • Moi Pekka
    Laatu oli hintaisekseen erinomaista ja toimituskin sujui ilman mitään ongelmia. Ostin sieltä miehelleni kellonkin ja hän näyttää pitävän siitä, kun se aina hänellä kädessään on!

    Äänestä

  • Sirpa45 kirjoitti:

    Moi Pekka
    Laatu oli hintaisekseen erinomaista ja toimituskin sujui ilman mitään ongelmia. Ostin sieltä miehelleni kellonkin ja hän näyttää pitävän siitä, kun se aina hänellä kädessään on!

    Moi vielä sirpa!
    Olet oikeassa, kellot näyttävät upeilta ja hinta on todella alhainen kelloissakin. postitus siis ilmainen? taidanpa tästä hipsiä iltapuulle ja aamuvarhaisella kellon napata .
    yst. terv. Pekka
    t: pekka

    Äänestä

  • Joo kello ovat ilmaisia. Niistä pitää vain maksaa postitus, mutta sekin taitaa olla nyt ilmainen kuten sivulla lukee! Kannattaa tosiaan kello sieltä ostaa. Hyvin toimivat ja hienolta näyttävät.

    Äänestä

  • Pekka vielä hei
    kiitos sirpa vastauksesta! nyt voin varmalla mielellä tilata itselleni uuden aikaraudan
    taitaa vaikuttaa olevan myös hyvä syntämä päivä lahja kaverilleni, koska hänen syntymisestään on elokuun lopussa kulunut jopa 50 vuotta!!
    keskustelkaamme huomenna lisää, sirpa ja kiitos avusta.
    Yst:Terv. pekka

    Äänestä

lol cheekil oli täältä tilattu koru sen keikalla ja se näytti tämän sivun sillon sen ig livessä. Miten ette muka tiiä tätä sivuu...?

Äänestä
  • oliko se se leijona? vai se toinen missä on se jännä kuvio

    Äänestä

  • enmuistaenää kirjoitti:

    oliko se se leijona? vai se toinen missä on se jännä kuvio

    leijona se oli

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


seppo18.1323 kirjoitti:

löysin vähä aikaa sit uskomattoman sivun, mistä saa ihan tosi halvalla kaikkia hienoja koruja.
tilasin 3 timanttikorua, ja yhteishinta oli noin 10e ja postikulut olivat ilmaiset.
toimituksessa kesti 6 päivää ja tavara tuli suoraan postilaatikkoon!!
Suosittelen!!

sivu: https://www.drip-diamonds.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu