Ajattelin julkaista kuvani palstalla

Mä olen kyllästynyt siihen ainaiseen spekulointiin mun tukasta, niin ajattelin viimeinkin laittaa kuvani just tänne palstalle.

Teen sen kuitenkin kirjautumattomana niin mä voinkin näppärästi perua puheeni jos mä tulenkin just katumapäälle.


https://aijaa.com/qqFAYp

Allekirjoitus: DarkFear
3448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Varastit mun kuvani ryökäle.

Äänestä

Kaljut miehet on monesti aikas komeita,tykkään.

Äänestä

Ei vaikuttaisi olevan aito darkfear kuvassa. Hänellä kun ei ole likimainkaan noin paljon tukkaa. Sen verran kuitenkin tunnen tapausta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


DarkFear_ei_kirj kirjoitti:

Mä olen kyllästynyt siihen ainaiseen spekulointiin mun tukasta, niin ajattelin viimeinkin laittaa kuvani just tänne palstalle.

Teen sen kuitenkin kirjautumattomana niin mä voinkin näppärästi perua puheeni jos mä tulenkin just katumapäälle.


https://aijaa.com/qqFAYp

Allekirjoitus: DarkFear

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu