Moi!! Käytiin Testo Manin kanssa Ylen salilla eilen tekemässä olkapäitä, vähän siellä telkkugimmat tsiigas kun ladottiin koneeseen vaan lisää painoa! Mentiin salin jälkeen vessaan ja käärittiin hihat ylös rullalle kun olkapäät oli treenin jälkeen pumpissa. Testolla oli niin pinkeet kädet ettei se meinannu saada hihoja edes käärittyä kunnolla!! Joku kynäniska tuli siit yhtäkkiä pissalta vessakopista peseen käsiä ja meni ihan KALPEEKS ku näki meidät siinä. Testo katto sitä suoraan peilistä silmiin ja heitti et "you can't something you never have" Se kynäniska KUSI VARMAAN ALLEEN ja lähti menee ovesta ku PELLE HERMANNI!! Naurettiin Teston kaa kipeesti! Mä en tajuu mistä Testo repii noita heittojaan?!?
Lähettiin sit sieltä vessasta ettimään jotain safkaa. Mentiin portaita ylös ja pihalle, mut ei löydetty mitään. Alettiin tehdä viparitreenejä pyörätelineillä et nälkä kasvais ja muisteltiin Teston älytöntä heittoo sille kynärille. Vähän se PELKÄS meitä.
Teston käsivarret alko jo olla sellasessa pumpissa, että sitä alko heikottaa. Onneks me löydettiin äkkiä semmonen tavaralaituri, josta pääs johonkin FAZER RUOKA PAIKKAAN. Jengi tsiikaili kun me kannettiin buffetista pöytään VALTAVIA ANNOKSIA safkaa, ne kelas varmaan et noin isot kundit tarvii ISOSTI ravintoa!
Syötiin siin meidän RUOKA VUORIA ja jotku kynäniskat
naapuripöydässä supisi jotain et "tsiigaa noiden annoksia!" Ne
älys et ISOT miehet tarttee ISOA ruokaa!! Testo kuuli niiden supinat
ja meni ihan siihen pöydän eteen seisoon ja kysy niiltä: "eiks kynäniskat oo ennen nälkäsii miehii nähny?!" Yks niistä katto Teston hihoja ja sano "on, mut ei vaimariin pukeutunutta possua!"
WHAT THE @!#$! kelatkaa vähän, joku YLEN KYNÄNISKA INSINÖÖRI heittää tollasta TESTOLLE!?!! Vittu!
Testo Man nosti KYLMÄN RAUHALLISESTI sen kynärin KULKU KORTISTA ilmaan...ja sanoi "tää kynäri kaipaa vähän viilennystä HELTEESEEN" Ja nosti sen pää edellä KURKKU VESI SÄILIÖÖN joka oli siellä ravintolassa!! Hahhah vittu me naurettiin ihan kippurassa! NE KYNIKSET KATOS SIITÄ KU SIMO TAIKURI!! Me naurettiin taas Teston jutulle ja otettiin vielä varhaiskaali shotit ja päätettiin lähtee takas pihalle vetää viparit loppuun.
Teston kanssa Pasilassa
massaa
0
154
Luetuimmat keskustelut
- 791090
- 1041075
- 67512
- 47483
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...8446Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112441- 13430
- 42422
- 15396
Kysymys palstalaisille: kuinka moni nainen sietää miehen "pakkomielteistä" sekaantumista elämäänsä?
Siedättekö tai sietääkö teidän naisenne miehen "pakkomielteistä" sekaantumista naisen harrastuksiin, ulkonäköön, työhön83391