naiset varatut ja sinkut

sinkut jos olisit suhteessa niin miten sinut voi lahjoa esim jos mies haluaisi että tekisit masaliisaa tai antaisit suukivaa yms niin miten olet lahjottavissa tai ostettavissa onko suklaa tai jalka tai niska hieronta niin millä sinut voi lahjoa
4271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kaikkea voi kokeilla...en minä yhden yön jutuilla menisi. ;)

Äänestä

En tiiä mutta tämän jälkeen et voi feikata olevasi jostain muualta kuin oikeasti olet.

Äänestä

nyt en ymmärtänyt mitä feikkaa ja missä olen

Äänestä

Eipä ole sun murheesi... onnistuuko vai ei, kyseinen mies tavotteissaan. Taas näitä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suklaa.levy kirjoitti:

sinkut jos olisit suhteessa niin miten sinut voi lahjoa esim jos mies haluaisi että tekisit masaliisaa tai antaisit suukivaa yms niin miten olet lahjottavissa tai ostettavissa onko suklaa tai jalka tai niska hieronta niin millä sinut voi lahjoa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu