vittuillaanko teille sinkkuudestanne?

jos olette kaveriporukan ainut sinkku, kuuletteko asiasta vittuilua? itse olen nyt viimeaikoina kuullut yhden porukan jäsenen toimesta, aiemmin tällaista ei ollut koska porukassa oli muitakin sinkkuja, ikäänkuin olisi jotain minua vastaan ja nyt huomasi asian josta vittuilla? hieman omituinen olo.
390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no ne yrittää patistaa sinua että hankkisit naisen itsellesi niin ne toivovat että sinäkin olisit onnellinen ja saisit hyvän naisen itsellesi niin ei livessä ihmiset ymmärrä miksi sinkku ei halua puolisoa ja rakkautta kuten täällä monet sanoo en ikinä aio seurustella niin ei livessä ymmärretä tinderiläisiä seksiseuralaisia ja onhan se outoa kun sinkku ei halua kumppania ellet sitten ole homoseksuaali no luonnotonta se on mutta kai kaverisi toivoo että löydät kumppaniksesi miehen jos se sinulle onnen tuo

1Äänestä

Minulla oli kavereita viimeksi 27 vuotta sitten. Kukaan ei ole enää vittuillut.

Äänestä

Ei minulla ole kavereita koska kukaan ei halua olla ätmin kaveri.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


atm2018 kirjoitti:

jos olette kaveriporukan ainut sinkku, kuuletteko asiasta vittuilua? itse olen nyt viimeaikoina kuullut yhden porukan jäsenen toimesta, aiemmin tällaista ei ollut koska porukassa oli muitakin sinkkuja, ikäänkuin olisi jotain minua vastaan ja nyt huomasi asian josta vittuilla? hieman omituinen olo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu