Tapasin vapaan kivan naisen sallassa kairalan kievarissa,
Ihan vain menin tutustumaan paikkaan autolla sallassa lomaillessani,siinä juttelimme monenmoista ja vaihdoimme numerotkin.
Nyt sitten perheenlisäystä tulossa,molemmille vauva on ensimmäinen.
Sallantyttö on todella miellyttävä ja asiallinen nainen.
KairalanKievarissa
6
973
Vastaukset
- Sallassa
Kyllä uskon kun tiedän Niinan ja Askon,hyvä että ei mennyt hyvä tyttö huonoihin käsiin.
Oletko tarkistanut hänen puoluetaustansa?
Mikäli hän on kepuloisia, voi olla, että joudut elättämään ja sietämään hänen sukuloisiaankin!
Jätän kirjoittamatta täman viestin loppuun, mitä yleensä kirjoitan... Noh, tiedättehän, mitä kepuloisista yleisesti ajatellaan...- Nmma
Kyllä sitä mennään myötä- ja vastamäessä. Ei taida paljon puoluetaustat painaa.
- yksineuvoiset
Voiko lesposeksistä tulla molemmat raskaaksi ?
- Vallovaarassa
On asiaton palsta tämä 24 nen,oli viimeinen kirjoittelu tälle palstalle.
- Etelänpimu
Tapasin juuri eronneen kommeeäänisen miehen tuolla Kievarissa syksyllä 2015, kun olin Sallatunturilla lomailemassa. Annoin puhelinnumeron, ei vietävä ole soittanut. Pitänee mennä tänä syksynä uudelleen, josko hän nyt soittais.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061162- 67990
Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies123982Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait267942Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka317909Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k507858Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768