Vaimoni on koko liittomme ajan harrastaneet myös ulkopuolisia suhteita. Niistä on aina puhuttu avoimesti. Vaimoni pitää isosta ja kun kotoa ei löydy, niin saakoon sitten muualla. Minua vaan kiihottaa nämä hänen reissut.Kuulostaakos ihan hullulta ?
sovittua "pettämistä"
hekuli
71811
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
mä näin ihan samanlaista unta viime viikolla....
Jos olisi 100% varmuus että kyseessä on vain seksi, niin mikäs siinä. Mutta eikö sinua huolestuta se että naisesi saattaa ihastua/rakastua johonkin näistä miehistä ja jättää sinut? Vai ovatko nämä suhteet jo nyt muutakin kuin seksisuhteita?
Joskus on liipannut läheltä. Kaikki onkin osunut liian hyvin kohdalleen näissä ulkopuolisissa suhteissa - eikä vähiten sexi.Vaimoni on joutunut kamppailemaan itsensä kanssa tosissaan pystyäkseen irrottautumaan näistä vieraista miehistä. Onneksi näissä muutamissa tapauksissa miehet ovat olleet niin paljon nuorempia, että jo siitä syystä on jatkaminen ollut epärealistista. No - sairasta tai ei, mutta kiihottavaa.
Voisitko kirjoittaa kokemuksistanne seksinovelleihin. Olemme vaimoni kanssa lukeneet vastaavista kokeiluista ja päättäneet (toden näköisesti) myös itse kokeilla vastaavaa. Kiihkeät kertomukset vain vahvistavat uskallustamme.
Ei kuulosta koska se tuntuu tosi kiihottavalta jos näin olisi. Jossain vaikka samassa hotellissa eri huoneessa.Tai vaikkapa saisi tirkistellä.
Olin jo aikaisemmin ajatellut vaimollani varmaan olevan muitakin suhteita. Joskus jopa vedin käteen, kun ajattelin niitä. Sitten järjestin vaimolleni ja hänen sisarelleen risteilyn ja lupasin olla vastassa. Soitin kuitenkin hyvissä ajoin, että en ehdikään ajoissa, että joutuisi odottamaan satamassa. Menin ennen laivan saapumista sopivaan paikkaan odottamaan ja aivan oikein. sisarukset astuvat ulos terminaalista molemmilla seuralainen mukanaan. Vaimoni kaveri oli hyvin sopusuhtainen ja komeahko. siinä he sitten jäähyväisiä suutelivat sillä tavoin, että varmaan muutakin oli yön aikan tehty. En kertonut hänelle mitään, vaan tulin aivan normaalisti muka vastaan ja vasta useita päiviä myöhemmin vihjailin, että miltä se tuntui olla yksin risteilyllä ja että oliko siellä löydetty mitään isompaa? Sitten kysyin, etteikö se tuntuisi kiihottavalta, jos joskus saisi vierasta? Vaimoni oli ensin vähän välttelevä, mutta sitten kun rakastelimme, kyselin ja pyysin häntä kuvittelemaan toista samalla kun rakastelimme. Hän kiihoittui asiasta niin paljon, että en koskaan ole tuntenut häntä niin märkänä kiihkosta ja hän sai useamman perättäisen orgasmin.
Sitte jo seuraavalla viikolla hänen piti yllättäen "lähteä" työmatkalle viikonloppuna ja arvasin missä mennään. Kotona runkkailin kiihkosta useammat mällit. Ja kun hän saapui kotiin, olin hänen kimpussaan. Melkein väkisin vedin häneltä pikkarit alas ja aloin pyörittämään sormin hänen liukasta rakoaan. Jotai tahmeaa sain heti käsiini ja myöhemmin hän kertoi, kuinka vielä autossa oli saanut vierasta kyrpää. Tunsin kyllä vieraan sperman tuoksun. Minulla kulli seisoi kovemmin kuin koskaan ennen. Nyt sovimme usein, että hän käy ensin "kylässä" ja sitten olemme yhdessä. Molemmat nautimme siitä sanoin kuvaamattomasti ja tiedän, että toisille tälläinen on kauhistus, mutta meille se on nannaa!
helpottaa huomata, että muillakin on tällainen tilanne. Kertomuksesi kuulostaa hyvin tutulta - näin meilläkin.