Rakastuin mieheen jolta jalka ambutoitu ja pitkä s

Petti silti joka käänteessä ja valehteli.
9270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Oliko keskijalka ambutoitu?

Äänestä
  • Ympärileikkaustako tarkoitat ?

    Äänestä

Huvittavasti sanottu, ihan kuin ambutoitu jalka tarkoittaisi sitä ettei voisi pettää.

Äänestä
  • Jos on pitkä s niin sitten ei pitäisi pystyä pettämään.

    1Äänestä

  • tootootoot kirjoitti:

    Jos on pitkä s niin sitten ei pitäisi pystyä pettämään.

    On niitä näköjään sellaisiakin miehiä joita ei pitkä s näyttäisi hidastavan.

    Äänestä

Vai pitäisi jalattomuuden parantaa luonnetta. Mieti kuinka kelju se on ollutkaan kaksijalkaisena.

1Äänestä

Ainahan kaksijalkaiset valehtelevat. Me kolmejalkaiset taas olemme rehtiä väkeä.

Äänestä

Minutkin on petetty miähen toimesta jolla oli pitkä s ambutoitu.

Äänestä
  • Varmaan sama tyyppi joka petti aloituksen ATM32:ta. Teidän kannattaa vaihtaa yhteystietoja, niin saatte lohtua toisistanne <3

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jossuz kirjoitti:

Petti silti joka käänteessä ja valehteli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu