Karvanpoistolaite tv Shopista

lunam

Finishing Touch Flawless.............. Tällaista laitetta mainostetaan tvins (tv ostoskanavalla)
Olisiko kenelläkään kokemusta?

5

11175

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ytygtyfvkugf

      Mainospätkästäkin jo näkee että kyse on yhdellä pyörivällä terällä varustettu partakone. On vain kehitelty hienompi laite naisten käyttöön kyllattuine teräverkkoineeen ja huulipunaputkiloa matkivine ulkomuotoineen. Senverran on modernisoitu että saa ladattua USB-liittimestä. Vastaavia paristokäyttöisiä halpislaitteita myytiin hyvin kauan sitten muutamalla markalla (eli siis todella kauan sitten), sellainen oli käytössäni hätävarana silloin aikoinaan.

      Kyllähän tuokin kelpaa jos sheivaus riittää, mutta hinta on aika kova. Eiköhän jostain kiinalaisesta nettikaupasta löydy vastaava paljon halvemmalla.

    • lunam

      Kiitos hyvästä vastauksesta. Niin vähän ajattelin että tää ei mitään uutta ja mullistavaa ole. Kun konetta pitää kokoajan kuljettaa mukana ja olla niitä karvoja ajelemassa. Kyllä niin olisin valmis maksamaan jos joku keksisi keinon millä saisi karvat pois nopeasti, suht kivuttomasti ja pitkäksi aikaa.

    • Anonyymi

      Ei tee mitään. Ei ole mikään mullistava laite

    • Anonyymi

      Olen käyttänyt jo muutaman vuoden, näppärä laite käyttää, putsata ja ladata. Tekee sen mitä mainoksessa luvataan 👍

    • Anonyymi

      Mitä laturia käytätte Flawless laitteen lataamiseen - kännykän laturiako? Tulkitsen laitteen kyljestä, jotta lähtöjännite/ulostulojännite on 5V ja max latausvirta on 500 mA.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa

      Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site
      Maailman menoa
      201
      6639
    2. Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia

      SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto
      Maailman menoa
      107
      5527
    3. Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa

      sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT
      Maailman menoa
      284
      3554
    4. Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi
      Maailman menoa
      128
      3498
    5. Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa

      Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat
      Maailman menoa
      123
      2524
    6. Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla

      Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku
      Maailman menoa
      4
      2170
    7. Sinä et halunnut sitoutua

      Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne
      Ikävä
      19
      1986
    8. Läppärit kahviloissa

      Aika omituista nykyään, että mennään ”trendikkäästi” tekemään lämppärillä töitä kahviloihin ja viedään moneksi tunniksi
      Kahvilat
      57
      1968
    9. Persut pettävät ja valehtelevat aina

      Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val
      Maailman menoa
      63
      1793
    10. Onko kaivattusi spesiaali?

      Millä tavalla ja miten?
      Ikävä
      104
      1508
    Aihe