Kylmää ja kuumaa, naisen huumaa

Tuolla videolla naiset kertovat olevan ihan yleistä että niitä isketään, tai ainkin yritetään iskeä niin että kerrotaan että "oot ihan p..ka" ja sitten kohta kehutaan jne. ja näin sitten ainakin toivotaan että sillä lohkeaa:

https://www.is.fi/viihde/art-2000005865337.html?ref=rss

Niin siis palstan naiset. jos ja kun kerran tuossakin 100% naisista kertoi että noin isketään tai ainakin yritetään niin onko se oikeasti yleinen ja toimiva taktiikka? Onhan sitä täällä palstallakin nähty mutta en tiennyt mitenkään valtavan yleistä olevan.

1

63

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Turpaantommosille

      Mulle on pari kertaa yritetty tuommosta mutta on kyllä niin pohjanoteraaustoimintaa etten voi ymmärtää mitä on tyypeillä päässä liikkunut. Molempia aloin heti ensikättelyssä inhoamaan enkä todellakaan halunnut sen jälkeen tutustua paremmin. Molemmissa tapauksissa mies oli hämmentynyt reaktiostani. Huomaavaisuus, hyväntahtoisuus ja kunnioitus toimii muhun paljon paremmin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pyhäjärvi syvällä kusessa

      Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha
      Pyhäjärvi
      137
      1313
    2. Oivallus

      Mitä olet oivaltanut viimeksi?
      Ikävä
      148
      1061
    3. Miten voi sinun

      tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät
      Ikävä
      67
      835
    4. PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE

      ...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.
      Pyhäjärvi
      51
      648
    5. 60
      641
    6. Missä vaiheessa

      Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et
      Ikävä
      33
      531
    7. Rakastan sinua mies

      Siksi haluankin vain sinun kanssa sitä.
      Ikävä
      30
      523
    8. Jännitän sua!

      En tiedä miksi! 🤭
      Ikävä
      39
      507
    9. Miksi meidän yhteys vain

      Säilyy? Säilyy ja säilyy? Joku syyhän siihen on?:))
      Ikävä
      63
      503
    10. Kyllä mulla on kovasti tunteita sinuun

      Rakkautta, intohimoa, välittämistä, hellyyttä jne.
      Ikävä
      16
      487
    Aihe