https://www.iltalehti.fi/rakkausjaseksiartikkelit/21aabe37-518b-4ca1-a841-fe7b8e28b353_rk.shtml
Onnekas mies ari on
Seksin puutteeseen naisille kelpaa taxikuski
20
379
Vastaukset
- valinnanvapaus_
Ennemmin hyvä taxikuski, kuin huono ätmi.
Mutta ei kiltti ja kunnollinen. Taksikuskeistakin valtaosa alkaa olemaan tummia, sekä isolla karvaisella perseellä nousevia ja laskevia liikkeitä tekeviä murjaaneja.
- Kurppa-nainen
Mieshuora on pahinta saastaa mitä voi olla
- 9p4jowesdfvgrdfwge
Nythän ätmienkin olisi helpompi alkaa vaikka ajamaa uberia, siinä voisi joskus joltain känniseltä muijalta saada.
Mä olen toiminut taksiyrittäjänä nyt muutaman kuukauden ja voin kyllä allekirjoittaa ton jutun. Oikeastaan alunperinkin JyystaXin keskeinen idea oli monipuoliset ja vaihtoehtoiset maksutavat :)))))))
Mullakin tuli heti tosta jutusta mieleen, että onkohan kyseinen taksikuski ollut kenties Turussa toimivan JyysTaxin palkkalistoilla:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
- Varissuolla
Älä nyt dark kuvittele että mielikuvitushahmosi saisi seksiä kun itsekkään et ole koskaan saanut.
- Naisasialooser11
Nainen ei saa baarista seksiä ja sitten epätoivoisena yrittää saada taksikuskilta.
Naiselle ei kelpaa baarissa olleet kiltit ja kunnolliset, tämän tietävät lähes kaikki isolla karvaisella perseellä olevat murjaanit. Joten iso karvainen murjaaniperse tekee nousevaa ja laskevaa liikettä taksin takapenkillä.
- Tarkennus
modelli kirjoitti:
Naiselle ei kelpaa baarissa olleet kiltit ja kunnolliset, tämän tietävät lähes kaikki isolla karvaisella perseellä olevat murjaanit. Joten iso karvainen murjaaniperse tekee nousevaa ja laskevaa liikettä taksin takapenkillä.
Ari on salskea 190cm normaali mies.
Tarkennus kirjoitti:
Ari on salskea 190cm normaali mies.
Juntti se on, jos ei ole ottanut niiltä naisilta maksua.
- Tarkennus
modelli kirjoitti:
Juntti se on, jos ei ole ottanut niiltä naisilta maksua.
Lue juttu.
- njhgbn
modelli kirjoitti:
Ei jaksa! Lue itse...homo!
No kerrotaan sitten sinulle, että se nimenomaan otti niiltä naisilta maksun.
(Suoraan sanottuna on melko lapsellista kommentoida juttua, jota ei ole viitsinyt edes lukea.) njhgbn kirjoitti:
No kerrotaan sitten sinulle, että se nimenomaan otti niiltä naisilta maksun.
(Suoraan sanottuna on melko lapsellista kommentoida juttua, jota ei ole viitsinyt edes lukea.)Kuule, suoraan sanottuna mua ei kiinnosta pätkääkään sun kommenti. En lukenut sitäkään!
- Semmostase
Naiset ei koskaan selvinpäin vonkaa. Tuossa on se vaara että mies joutuu syytteeseen kun kännisiä huoria panee.
- älkääruikuttako
”Aria ei harmita, että hän on jäänyt lapsettomaksi poikamieheksi. Häneltä ei heru kovasti myötätuntoa miehille, jotka valittavat parisuhteen solmimisen olevan vaikeaa.
– Totta kai naiset saavat enemmän vastauksia deitti-ilmoituksiinsa. En ymmärrä, miksi miehet kitisevät siitä. Ei se ihmetytä tai häiritse ainakaan minua.”
Palstaätmit huom!- hienoahienoa
Ari on valkoritari, Ari ei tajua mitään tasa-arvosta. Onneksi ätmit eivät ole valkoritareita.
- palstatotuus
hienoahienoa kirjoitti:
Ari on valkoritari, Ari ei tajua mitään tasa-arvosta. Onneksi ätmit eivät ole valkoritareita.
Mutta valkoritarit saa naisia. Ätmit ei.
- ahdistaa
Naisille nyt kelpaa vaikka postilaatikko jos se vaan on komea.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1207091Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1224874L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa644145TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153433Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7122196Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2601611- 671425
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581408Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j561354Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221246