AY Läpimätää toimintaa

Ay suomen per...sereikiä joista tulee jatkuvasti vetelää!
4356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Huomoittehan sen kuka tämän suomen rakentanut? Työtä tekevät, ei kokoomus herrat tai kepun mantaali pösöt.

Nyt on aika ottaa riistäjilla lakki käteen sekä pyytää anteeksi.

Onneksi vahva vasemmisto ja sdp tulee voittamaan tulevat vaalit. Vahva työläisten ja liittojen tuki.

Vaviskaa riistäjät.

Äänestä

Sinulla taas ei aivoissa mitään toimintaa.

Äänestä

Kaikki lakkoon niin saadaan oikeus inhimilliseen irtisanomislakiin.

Äänestä

Niinhän se taitaa olla, parasta olisikin AY:n myydä Levin osuutensa kiinalaisille,
ja satsata Saariselälle !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sdp-asialla kirjoitti:

Ay suomen per...sereikiä joista tulee jatkuvasti vetelää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu