Olen muutamaan tutustunut ja on niin rumaa ajatusmaailma että oksettaa. Se että haukkuvat naisia siitä
Mitä itse ovat on jotenkin kyllä huvittavaa.
On olemassa pinnallisia naisia kuten ätmitkin ovat pinnallisia ja ne naiset ei ATM tasoista huoli.
Sitten on tavallisia rumia lihavia jne. Naisia ja miehiä jotka ei ole ätmejä/pinnallisia vaan pariutuvat normaalisti keskenään. Tälläistä lyhyitä lihavia kaljuja jne miehiä vastikkeineen on isoin osa suomen kansasta. Ätmit haluavat sen missin ja huutavat kun ei saa. Ei sääliä.
Mitä itse ovat on jotenkin kyllä huvittavaa.
On olemassa pinnallisia naisia kuten ätmitkin ovat pinnallisia ja ne naiset ei ATM tasoista huoli.
Sitten on tavallisia rumia lihavia jne. Naisia ja miehiä jotka ei ole ätmejä/pinnallisia vaan pariutuvat normaalisti keskenään. Tälläistä lyhyitä lihavia kaljuja jne miehiä vastikkeineen on isoin osa suomen kansasta. Ätmit haluavat sen missin ja huutavat kun ei saa. Ei sääliä.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Oksensit virtuaalisesti.
Helpottiko?
Aloittaja haukkuu ätmit, eikä edes kelpuuta Ätmiä kumppaniksi.
Vieläpä haukkuu ätmejä, ettei muka kelpaa tavis nainen, vaan pitää olla missi.
Ei ätmit missejä lähesty, koska varmana ei missille ätmi kelpaa.
Olen lähestynyt tavallisia naisia, mutta aina on torjuttu heti alussa, vaikkei ole edes tutustumaan ehtinyt, että ei ole luonteesta siinä vaiheessa välittynyt mitään.
Turha syyttää ätmejä, ettei tavis nainen kelpaa.
Miten voit aloittaa suhteen naisen kanssa, kun heti torjuvat, ei mitenkään .
No miten ne tavalliset rumat lihavat kaljut lyhyet sinne on parisuhteissa? Olisiko niin että on tavallisia ei pinnallisia ihmisiä jotka voivat tutustua toisiin ihmisiin ilman olettamusta et nyt Saa mahdollisesti pillua. Esim harrastukset opiskelu työ jne.
Ne Instagram fitness naiset jotka käy yökerhoissa ja on pinnallisia ja trendikkäitä ei ole teitä ätmejä varten!
Myös huono itsetunto ja huono hygienia karkoittaa. Myös ne ei pinnalliset naiset
Montako kertaa täälläkin naiset ovat kitisseet että mitään tasoja ei ole olemassakaan mutta ansottaa kun jonkun miesvihaisen kurpan päivä on menny persiilleen ja ikävä pitää oksentaa tänne alkaakin tasoja löytymään ätmeille. Miksi siis ruma mies ei voisi hakea kumppanikseen kaunista naista koska eihän naiset mene tasojen mukaan? Vai onko piilototuus se että tasot on naisillakin silloin ainakin kun se sopii omaan akendaan? ;)
Ne+tasot+on+vaan+teidän+pinnallisten+ihmisten+päässä+ei+tavallisten!+Eli+se+pinnallinen+pissis+ei+huoli+nössö+ätmit.+Ikinä.+Se+pullopohjarillirumamaija+huolii.+Taviksia+on90%+mut+te+huomaatte+vain+ne+pinnalliset+naiset+jotka+ei+huoli+teitä+kun+on+kaltaisianne+taso+tietoisia.+Ätmin+ongelma+onkin+se+että+sillä+on+pinnallinen+mieli+ilman+ulkoista+komeutta.
"Tälläistä lyhyitä lihavia kaljuja jne miehiä vastikkeineen on isoin osa suomen kansasta."
Suurin osa kansasta on naisia. Epäilen myös että yhdistelmää "lyhyt, lihava ja kalju" olisi suurin ryhmä suomalaisia miehiä, ei edes ikäryhmässä 15-100v.
Mitä tarmoitti " vastikkeineen " tässä yhteydessä? Yhtiövastiketta...vai?
Anteeksi huono suomenkieli. Vastakohta tarkoitin. Tavallista suomalaisista pareista suuri osa on ei niin komeita ja kauniita ihmisiä. Silti onnellisia. Tutustukaa rumat miehet niihin rumiin naisiin vaikka kavereina sekin on enemmänkuin kuolata nuoria instatyttöjä ilman realistista mahdollisuutta tutustumisesta heihin.
Ätmit on kaiken avun ulkopuolella. Heille on kerrottu aina uudelleen ja uudelleen heidän ongelma mutta ei ne ole ennenkään oppineet mitään. Turha vaiva. Ja minkä sille voi jos sialta näyttävä mies ei kiihotu sialta näyttävästä naisesta vaan pitää olla shirley karvainen.
Oma näkemykseni on se että on olemassa kahdenlaisia "ätmejä" inceleitä, tai miksikä ikinä heitä halutaankaan kutsua.
Ryhmä A koostuu niistä joilla sattuu olemaan huono menestys ps markkinoilla, mutta eivät tee tästä liian suurta numeroa, rypemällä itsesäälissä ym negatiivisuudessa, ehkä pyrkivät parantamaan sen , mitä parannettavissa on.
Ryhmä B taas sitten on lähestulkoon vastakohta, koostuen näistä itseään vihaavista, hcätmeiksi ym itsenäs ristineistä, useimmiten myös hyvin kieroutuneen ja myrkyllisen ajatusmaailman omaavista yksilöistä, esim incel foorumeilla fantasioidaan naisten ym "normaaleiden" tappamisesta jne. Nämä eivät mitään parisuhdetta ansaitsekkaan.