73v SuperYT-miehellä vaimona 47v haaska

Naisasialooser11

https://www.is.fi/viihde/art-2000005895177.html

Kyseinen komistus varmasti panee parikymppisiä priimapilluja vaimonsa selän takana. Mies voi olla superYTM 73 vuotiaana, mutta 30 nainen on ATN. Naisen kukoistuskausi on todella lyhyt ja seksuaalisessa liberalismissa rellestävät kaikenikäiset YT-miehet ja nuoret naiset ja jokaisesta nuoresta naisesta tulee vanha nainen joko nopeasti tai erittäin nopeasti ja sitten he löytyävät itsensä samasta veneestä HC-AT-miesten kanssa.

4

145

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pillujen--asiantuntija

      Naista ei haitaa jos mies pettää koska mies on rikas top 10 mies. Naisella ei ole varaa valittaa koska top 10 miehiä ei ole joka nurkalla naisille.

    • Kukaan 20v halua nussia enää73v muumion näköistä miestä,ehkä jos pappa maksaa kunnon korvauksen, mutta ei muuten.

      • rjijhiorjoijo

        Ei noilla pornovideoissa näytä paljoa olevan merkitystä minkä ikäiset siellä panee puolin tai toisin.
        Mikä ongelma toi paneminen ylipäätään on. Aivan sama ketä sitä panee. Ei mitään välii.


      • Naisasialooser11

        Katkeran kurpan rutinaa. Ei se nainen nussikaan vaan on nussittavana. Nainen on se käyttöobjekti ja mies käyttää ja käyttöobjektilla on myös viimeinen käyttöpäivä ja naisella se on 35 vuotta.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      281
      2946
    2. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      58
      2338
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Uskonnot ja uskomukset
      348
      2007
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      115
      1747
    5. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      126
      1709
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      212
      1375
    7. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1327
    8. Mikä kaivatussasi

      Viehättää ulkoisesti ja mikä sisäisesti?
      Ikävä
      59
      1263
    9. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      68
      1253
    10. Rakas nainen ymmärsin

      Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl
      Ikävä
      78
      1203
    Aihe