Ovatko Miehen Logiikasta

Tälle palstalle siirtyneet matuja?
6116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Gentsu on tupla-matu. Ensin tunkeutui Suomeen ja sitten Sinkkuihin :D

Äänestä

Patuja tarkoitat..

Äänestä
  • Tunnetko olevasi tarpeeksi hyvä ihminen tälle loisteliaalle palstalle?

    Äänestä

Ehdoton EI! En ainakaan itseäni lokeroisi noin.

Äänestä
  • Mitä isäsi Jorma Typy sanoo palstaloikkauksestasi?

    Äänestä

  • Kukkomies kirjoitti:

    Mitä isäsi Jorma Typy sanoo palstaloikkauksestasi?

    Sorry, en tunne sun kavereita.

    Loikin aika monellakin palstalla nykyään. Kaikki ne, jotka eivät ole onnesta pyörtyneet, ovat kiittäneet ja olalle taputtaneet. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


RajavartioIaitos kirjoitti:

Tälle palstalle siirtyneet matuja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu