jos mies kertoo hänelle suhteen alussa, että on ollut vankilassa sen takia, että on raiskannut naisia?
Onko se ehdoton turn offari vai voiko tuollainen karu kohtalo tehdämiehestä mielenkiintoisemman?
Mitä nainen ajattelee
MyymälänJohtaja
2
69
Vastaukset
- nynny-mies
Raiskaava mies on kiinnostavampi naisten mielestä kuin essu-hessu.
- jalattukevastimaassa
Aina täytyy punnita totuuden ja valheen mahdollisuus, myös olosuhteet. Kaksi kertomusta ? Olen hyvin kriittinen ja on erityisen herkkätunteista aluetta. Näin vanhemmiten hämmästynyt perusteellisesti naisten tyrkyttäytymisestä, vanhojen ämmienkin. Todella törkeätä, häpeämätöntä. En koskaan tuomitse tietämättä tarkemmin, enkä luota täysin edes tuomioistuimiinkaan. Tämä ei tarkoita, että puolustaisin raiskausta. Siinä vastaukseni. PISTE.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse1164895Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1153978Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä2153896Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.1202275Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575821996Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.801396- 1371374
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1721369En ymmärrä ateisteja!
Raamattu on aitoa historiaa, jotka ovat kirjoittaneet aikalaiset! Mitä änkyröitte turhaa???5851269- 531155