Onko teillä sama? Pakko oli mennä tinderiin heti aamulla ja sain pari osumaa. Nainen kyseli että mitäs minä, vastasin että perjantai ja panettaa, nainen vastas että sama täällä joten illalla onkin sitten treffit. Menemme parille drinksulle ja tutkailemme toisiamme samalla.
Perjantai ja panettaa
Tinder-match
1369
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
sun olis ehkä kannattanu panna kiljua maanantaina niin tänä perjantaina voisit juoda sen.
Kaksi samanhenkistä kohtasi. Kuulostaa helpolta silloin 👍
Pienellä vaivalla saa haluamaansa seuraa, eikä tarvii kiukutella täällä. Aivan mahtavaa.
Kaikenlaista rönttöstä tekin haluatte. Tinderistä voi saada vaikka minkä evään eteensä. Panostakaa vähän ja voisitte saada laatua ilman huuhaa sovelluksia. Mutta juu, samikset siellä kohtaavatkin.
Tinder on lihatiski vähän sama kun kaupan lihatiski. Menet ja valitse parhaan lihan tiskiltä ja sitten viet sen kotiisi. Tideristä valitset parhaan näköisen ja sitten pyydät sen kotiisi. Pitää olla suora ja avoin kertoa mitä haluaa niin se toimii. Ujot nössykät runkkaa tänäkin illalla yksin kotona.
Sinä+eikä+muutkaan+sub+top5%+miehet+valitse+Tinderistä+eikä+mistään+muualtakaan+yhtään+mitään.+Tavallinen+mies+Tinderissä"valitsemassa"on+sama+kuin+köyhä+Lamborghinin+myymälässä"valitsemassa"
Tinderistä saa tauteja
Eiole sama, ihan erii naista panen.
Eipä atm32 ketään pane.
Riippuu missä asuu. Jos asuu jossain perähikiällä kuten sotkamossa niin ei löydy panoseuraa. Jos asuu pääkaupunkiseudulla niin todennäköistä on että löytää seuraa.
Asuinpaikalla+ei+ole+merkitystä+vaan+miehen+tasolla.+Sub+top5%+mies+ei+löydä+pääkaupunkiseudulla+sen+paremmin+panoseuraa+kuin+perähikiälläkään.+Sen+sijaan+top5%+mies+voi+tilata+naisen+perähikiälle+ihan+samalla+tavalla+panolle+kuin+pääkaupunkiseudullakin.
Eräs+incel+huijasi+naisen+Espanjasta+asti+Suomeen+top5%+miehen+kuvalla
Tein kaksi tosi isoa atomipiirakkaa 4 nakilla ja kahdella kananmunalla(tuli outo mieliteko).
Hyh, tuli ahdettua liikaa. Jos juuri nyt pitäisi panna niin jäisi tekemättä. Röyh!
Kivaa runkata yksin kotona perjantai iltana. Jännämiehet panee naisia