Nettideittailu on johtanut molemminpuoliseen syvään ihastumiseen, mutta nyt ollaan kriisissä, kun mies haluaa lisää valokuvia (viehättäviä, muotoja paljastavia) enkö minä halua niitä ottaa saati laittaa. En osaa olla kuvissa enkä näytä niissä koskaan hyvältä, mutta muutaman kuvan perusteella ollaan jo monta viikkoa chattailu. Kuvissa on myös yksi bikinikuva, joista tosin yläosan osalta jäänee epävarmuutta (se ei ole muhkea) miehelle. Tapaaminen ei ole pitkään aikaan mahdollinen molempien puolelta. Kysyn teiltä, arvon Miehet, onko naisen ulkomuoto ja rintamus teille kuitenkin se tärkein asia naisessa?
Mies haluaa valokuvia
Entaidariittää
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Vaikka ulkomuoto ja rinnat ovat miehille tärkeitä, ei ne saa olla kuitenkaan se ykkös asia. Jos pelkästään näihin ihastuu niin se suhde ei kanna kovin kauaa.
Jos mies haluaa vain pelkkiä kurvi-kuvia niin hän ei ole vielä sinuun edes rakastunut.
Suhtaudu varauksella tuohon mieheen, jos vain kurvi-kuvia haluaa. Muut seikat pitäis olla tärkeemmät, jos sinun kanssa aidosti haluaa tutustua. Syvää ihastumista ilmassa? Livenä valitettavasti tilanne voi olla toinen..
Eipä kannata semmoisia kuvia lähetellä ihmiselle jota ei tunne eikä ole edes tavannut.