Piti katsoa leffa ja halua. Kävin vessassa ja kun tulin takaisin mies olikin alasti siinä muna pystyssä ja liukkis toisessa kädessä ja sanoi ei se satu jos käytetäön liukkista. Hämmennyin ihan hirveesti. Onko tuollainen käytös normaalia?
Leffailta treffeillä
14
1221
Vastaukset
- Alastonylläri
Piti lukea ja halia.
- Halileffa
Piti lukea "katsoa leffa ja halia"
- Yllätykseteiainamieleen
Ilmeisesti meni leffailta plörinäksi, kun täällä kirjoittelet?
- Juoksisinkarkuun
Hyi hitto mikä pervo
- aitoriitta
Minusta on liikuttavaa, että oli tarkoitus katsoa leffa ja halia. Ihana ajatus. Me emme mieheni kanssa koskaan tee sellaista. Katsotaan leffoja usein mutta ei halita. Minä haluaisin kyllä. Otan sen puheeksi😁
- abua
Voi tuollasta tapahtua, mut harva niist kertoo. Röhl!
- aitoriitta
Puolisosi varmaan ajatteli, että kuitenkin haluat muutakin. On vaikea uskoa, että mies haluaisi halata mutta voi mies haluta. Tällaiset asiat pitäisi keskustella auki heti siinä tilanteessa. Keskustelu on niin tärkeää. Puolisotkaan eivät välttämättä tunne toisiaan niin hyvin.
- Alkuperäinenlisää
Ne oli meidän toiset treffit. En ollut nähnyt tätä miestä ennen alasti.
- Toisettreffit
Hämmennyin kun hän oli siinä alasti. Ne oli meidän toiset treffit. Mä hämmästyin ihan hirveesti. Mä oikeesti luulin et leffa ja hali. Ja mies olikin alasti sitten siinä.
- Voiyökk
Voi yäk. Kai pistit pihalle munasillaan, ei sekään satu yhtään.
- aitoriitta
No se muuttaa tilannetta. Olisi vaan ollut tyytyväinen, että edetään hitaasti. Kaksien treffien jälkeen ei vielä tunneta yhtään mutta onhan sitä paljon ihmisiä, jotka menevät sänkyyn juuri tavattuaan. Ei ole mitenkään tavatonta.
- leffailtaonleffailta
Kerran yks mies ehdotteli leffailtaa. Kyllähän se mulle sopi. En tiedä mitä miesten mielestä liittyy leffailtaan, mutta mies halusi suudella, kopeloida, leffa oli sivuseikka. Seksiäkin olis halunnut, jne... olimme kavereita ja tuo hänen käsitys leffaillasta tuli kyllä ihan puskista. Joskus olen nähnyt sketsin hieman yksinkertaisesta juntista miehestä joka ehdottaa naiselle leffailtaa. Ja kun mies on omassa päässään luonut käsityksen että se liittyy seksiin, hän luulee tai lähinnä toiveajattelee, että nainenkin ajattelee niin ja jos ei ajattele, mies toivoo että leffan nojalla pääsis helpommin tavoitteseen.
- Eryi
Kyllä se tarkoittaa seksiä niin kuin tarkoittaa tuletko kahville, tuletko jos teen ruokaa, voitais katsoa sitä moottoria, olen ajamassa siitä ohi, sopiiko käydä kun oon heittämässä kuorman siihen naapuriin jne. Leffa nyt on ilmiselvä juttu että se sisältää seksiä, kuka hitto jonkun luo nyt telkkaria menee katsomaan, näkee sen kotonakin.
- sipilämeneekakkimaan
Tuollainenkin olisi joltain Juha Sipilältä tanssibaarissa tytöiltä: missä teillä on vessa kun minua kakittaa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096806Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M974463L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453769TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133170Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6281768- 661188
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551153Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2011152- 91149
Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j481110