paljon tuettavia Ylitorniolle, ko ne kirjotti että on vähän asukkaita että pitäs niin ko hankkia asukkaita, mutta ei tohtineet ottaa meitä suomalaisia, mutta annas olla, tulihan apu itämaan tietäjiltä.
Onkos tullu
erotiikkaerkki
661
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
No JOOOO! niitä on tullut ja lisää vääntää, irakin jätkiä uus maasturi täynnä hakee mieluisinta asuinpaikkaa itelleen, tietysti on on oltava hyvät palvelut sekä paljon pikkuväkeä lähellä.
Tästä on poistettu viesti koska se oli todellinen kokemukseen perustuva kertomus, eli älkää pitäytykö totuudessa kun kerrotte mamuista, huomioon otetaan ainoastaan kehut.
Mikäs mamu se nuita viestejä poistelee, eikös sinne ylösvetoon enää suomalaiset kelpaa.
Ilmota suoraan sossuun! Jos sieläkään kukkaan välittää. Ei taida näiden vanhemmatkaan juuri perustaa ku aina samat neidot pitkin kylää
En tiä ko ei edes tänne kestä asiasta kirjoittaa, heti poistetaan kun kertoo totuuden näistä maahanmuuttajista, heitä suojotaan, oli siellä kun menin rapusta, ihan lähes pikkutytöiksi luokiteltavia humalaisia, yhdellä ei ollut edes pöksyjä.
No minäkin näin, oli jotain 13 v. tyttö siellä humalassa käytävällä ja ovi auki sinne mamujen asuntoon.