Jokainen ele katse ja pyyntö treffeille voidaan katsoa ahdisteluksi jos mies on ruma. Sen sijaan jos mies on komea niin komea mies voi vaikka kokeilla naisen tissiä niin nainen vaan hymyilee ja halaa mokeaa miestä. Tasa-arvo ei toteudu, kohtuullista on siksi että ätmit saa haukkua naisia.
Hyvällä ulkonäöllä mies saa paljon anteeksi, pakolaisetkin saa paljon anteeksi koska useimmat on komeita ja ehdollista tulee.
Hyvällä ulkonäöllä mies saa paljon anteeksi, pakolaisetkin saa paljon anteeksi koska useimmat on komeita ja ehdollista tulee.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ruma mies saa pakit. Ei pääse edes juttelemaan naiselle. Jännämies pääsee heti pillun päälle ähkimään.
Ruman ätmin kannattaa suosiolla luopua parisuhteen haaveista.
Näitä samoja juttuja te ätmit jaksatte täällä aina vaan vatvoa vuodesta toiseen. Keskittyisitte vaikka mieluummin johonkin muihin asioihin elämässänne ja jättäisitte sen turhan naisten haukkumisen ja syyllistämisen.
Nainen valitsee jännämiehen
Sisäisesti ruman naivihaajauhriutujavalittajan varsinkin.
ATM kohtalo on YTM onnellisen elämän sivusta tarkkailu.
Työtön atm juo itsensä usein hengiltä.
Hän toimii näin varoittavana esimerkkkinä. Hänenkään elämänsä ei mene täysin hukkaan.
Jos ruma mies on rikas ja sosiaalisesti lahjakas, hänen on mahdollista saada naista kyllä. Mutta ruma mies on silti aina ruma, eikä hän ikinä saa sitä samanlaista tyydytystä kuin komea mies, jota naiset rakastavat puhtaasti ilman ketunhäntää kainalossa.
Pätee vain gigolo ja toyboy suhteisiin.
Jos ruma mies on rikas ja saa naisen, niin ei nainen olisi ruman miehen kanssa, jollei tällä olisi rahaa.
Suhde loppuu heti, kun rahaa kuluu ja tulee raja, jonka jälkeen nainen eroaa, kun rahaa ei ole enää riittävästi.
Täytyy olla enemmän, kuin miljoona euroa, että rumalla miehellä olisi mahdollisuuksia saada nainen.
Ruma mies harrastaa nyrkkikyllikkiä kun jännämiehet ja turvapaikanhakijat vie naiset.
Rumat saa vai rahalla.
Tiedän itse rumana miehenä että tuo on joksenkin totta. Kaikki naiset inholla irvistelevät minulle ja yrittävät aina välttää katsekontaktia. Minulla on muutenkin huono itsetunto niin sellainen kohtelu ei ainakaan paranna sitä