Mitä mieltä Terkkarin lääkäreistä?

Kolarin terveyskeskuksessa?
7791
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Yksi mätä omena pilaa koko korin, sanotaan. Tk:ssa on yksi lääkäri joka on tyly, koppava besserwisser. Mulle riitti, kiitos. Menen muualle lekurille kun tämän aluelääkärin luo ei voi mennä ja ymmärtääkseni se on asuinpaikan mukaan pakko mennä juuri sen alueen lääkärille. Tämä yksi pilaa koko tk: n maineen. En tuota otusta pelkää, päinvastoin. Jos tuosta tulee johtava lääkäri joskus niin se on suuri vahinko.

Äänestä
  • On olemassa valinnanvapaus, ei ole pakko mennä kyseiselle lääkärille ,vaikka on oman alueen lääkäri. Äänestetään joukolla ulos ko. lääkäri ja eikä mennä hänen vastaanotolle.

    Äänestä

  • Niin...Kannattaa sitten käydä yksityisellä:)

    Äänestä

  • Just niin mene muuale lääkäriin jos ei kelpaa. Aina tuota saatanan vikinää. Mie olen kyllä saanu aina avun. Ei ole valittamista.

    Äänestä

  • Luki0ja kirjoitti:

    Just niin mene muuale lääkäriin jos ei kelpaa. Aina tuota saatanan vikinää. Mie olen kyllä saanu aina avun. Ei ole valittamista.

    No sehän on hyvä jos sinun alueen lekuri on asiallinen,ystävällinen ja toimiva. Ole tyytyväinen ;)

    Äänestä

  • Mene ja sano suoraan äläkä täällä vikise nimimerkin alla. 🤣

    Äänestä

Kk oli kyllä hyvä lääkäri

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joskuskäynyt kirjoitti:

Kolarin terveyskeskuksessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu