Vaimo ja 1-2-3 miestä ?

Kysimys

Siis kerralla. Viisaat selittävät, että naisen biologia on rakennettu siten, että samanaikainen parittelu useamman uroksen kanssa on on ominaista... siis naista. Mutta mitenkäs selittää sen että vaimollani on ikää 50 vuotta ja putket poikki jo kohta kymmenen vuotta, eikä kuukautisia ainakaan 3-4 vuoteen ? Onkos meno noin niinkuin vanhasta muistista ? Viimeiset kiimat vai ?

5

402

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Toiset nai vaikka hautaan asti. Hyvä niin. Parempi että sänky narisee kuin keinutuoli.

    • Naisen kannalta on sama kuka on lapsen biolooginen isä. Lapsen kannalta hyvä kun kaikki kolme miestä ajattelee voivansa olla sen isä. Saa huomiota ja ravintoa.

    • ViiskymppisenMies

      No vanhasta muistista se menee :) Mulla on ollut vaimon kanssa samanlainen suhde. Ja miehet senkun nuorenee. Ennen kelpasi kolmekymppinen, nyt 18v -22v on kovaa valuuttaa noissa jutuissa. Ennen kimpassa oli yleensä vain yksi ylimääräinen... nyt niitä on välillä 3-4 kappaletta, siis kerrallaan. Vaimo tuntee itsensä nuoreksi jälleen, kun kelpaa noille lukioikäisille. Ei kannata olla huolissaan, kyllä se 70-80v siitä rauhoittuu.

    • kuuskymppinenmies

      Näin se menee. Nainen voi naida useamman miehen kanssa helposti mutta mies tarvitsee aikaa latautua. Olisi normaalimpaa että naisella on monta aviomiestä kuin päinvastoin. Ja onhan ryhmää harrastettu vuosituhansia, ei siinä uutta.

      Menin naimisiin nuoremman vaimon kanssa kolmisenkymmentä vuotta sitten ja tyttökaverit järjestivät polttarit jossa naitiin urakalla. Sanoivat että piti naida kun oli vielä sinkku. Vaimokaan ei muistanut monenko miehen tai pojan kanssa oli pannut. Tämä selvisi minulle vasta kymmenkunta vuotta myöhemmin.

      No ei ne orgiat siihen loppuneet. Oli pakko tunnustaa kun ne menivät aamuun saakka. Ei malttanut lopettaa aikanaan. Jotkut ovat sen verran aktiivisia että mikään ei riitä. Myöhemmin vaimo pyysi parinvaihtobileisiin. Kun mentiin sisään kaikki moikkasivat. Vaimo oli tuttu. Yritin naida semmosta mukavan näköistä XL naista, mutta ei siitä tullut oikein hyvää panoa kun vaimo oli niin kysytty. Häntä pantiin edestä ja takaa ja se vähän häiritsi. Näki että olivat harjoitelleet paljon. Karmeaa katella kun nuorilla kavereilla oli niin isot kullitkin. Tuli alemmuuskompleksi. Mutta vaimo tykkäsi. Naivat ainakin neljä tuntia putkeen.

    • kuuskymppinenmies

      Luulen että jokainen nainen haaveilee joskus naivansa useamman miehen kanssa. Parinvaihtobileissä se selviää, ainakin jos on mennyt yhteen nymfomaanin kanssa ja niitä naisissa on. Luonnollista. Vietti on voimakas. Parinvaihtobileissä kun on lupa tavallaan naida kenen kanssa tahansa, niin naiset sielläkin valinnan tekevät ja valitsevat mielellään uroksen jolla on iso aisa. Koolla on väliä. Vaimollani oli varmaan tuttuja koska meni imaisemaan tietyn kaverin kullia ja meni polvilleen eteen perse pystyssä. Kaveri painoi sisään ja alkoi naida. Eivät muita nähneetkään. Mietin että parempi jos en tänne tule. Varmaan tuntuu hyvältä mutta näyttää pahalta.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona

      Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks
      Sinkut
      152
      3446
    2. Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa

      On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t
      Maailman menoa
      51
      2422
    3. Mitäköhän vuosi

      2026 tuo tullessaan?
      Ikävä
      116
      1220
    4. Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä

      Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu
      Maailman menoa
      13
      1213
    5. Ikävä sinua..

      Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va
      Ikävä
      10
      1109
    6. Väestönsiirtoa itään?

      Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per
      Helsinki
      49
      958
    7. Kuumalle kaivatulle tiedoksi

      Tykkään susta!
      Ikävä
      46
      894
    8. Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?

      Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 20
      Suomalaiset julkkikset
      19
      890
    9. Nyt musta tuntuu

      Et alat päästämään kokonaan irti..
      Ikävä
      40
      795
    10. Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.

      https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt
      Maailman menoa
      202
      721
    Aihe