Ryppyjä rakkaudessa

https://www.is.fi/viihde/art-2000005977135.html

Sellaista tulee kun vanha ruma setämies panee.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tais missi tehdä vanhanaikaiset temput ja kadota.. Voi noita vanhoja ukon ruppanoita.

Äänestä

"Morsiamen isä on äimistynyt väitteistä ja kertonut venäläislehdille, että hän kyllä tietäisi jos tyttärensä olisi eroamassa.

– Ihan pötypuhetta. En lue mitä netissä kirjoitellaan, mutta minä saisin ensimmäisenä tietää, jos ero pitäisi paikkansa, morsiamen isä Andrei Gorbatenko hämmästelee."

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pillujen--asiantuntija kirjoitti:

https://www.is.fi/viihde/art-2000005977135.html

Sellaista tulee kun vanha ruma setämies panee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu