https://www.seiska.fi/Uutiset/Kihlasormuksia-kaapit-pullollaan-Matti-Nykasen-rakkaushistoria-on-taynna-kaanteita-kuvat
Kun juo viinaa niin tapaa naisia
Kun juo viinaa niin tapaa naisia
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Status tai resurssit.
Eli ei oikein onnistunut.
Mitä vikaa matissa kun naiset jätti ja aina piti etsiä uusi nainen joten matissa se vika oli.
Siis oliko tää Matti joskus ollut mäkihyppääjä vai ei? Kukaan ei osaa tähän näköjään mitään selkeää vastausta antaa.
Keneltä sä olet kysynyt, joltain pikkupojilta vai?
Jokainen aikuinen tietää selkeän vastauksen sinun kysymykseesi, joten kysy heiltä.
Telkkaria katsomallakin asia olisi selvinnyt. Siellähän on joka kanavalla useaan kertaan näytetty NykäsMatin kaikki kultahypyt.
Naiset ei ole kovin laadukkaita eikä kauniita jos kelpuuttavat juopon väkivaltaisen miehen.
Ai naisen kauneus ei riipukaan ulkonäöstä, vaan siitä kenet hän parikseen huolii.
No eihän ne Matin naiset olleetkaan mikään kauniita...
Matin naiset oli todella rumia kuten se mervi tapola. Ja se nainen jonka kanssa viimeks oli niin oli vanha kurppa. Kyllä status miehellä pitäisi olla kaunis kaksikymppinen malli
Naisiin vetoavaa oli lehtien etusivuilla olevat lööpit ja vauhdikas elämä . Mitään muuta ei voi tavoitella .
Kyllä Matti olisi ennemmin ansainnut valtiolliset hautajaiset kuin joku vitun paskaa länkyttävä joutava pillupää poliitikonpaska, joille niitä tietysti pitää järjestää, ne kun saatanan vitut ovat koko elämänsä loisineet muiden rahoilla, niin PTÄÄHÄN SEN SAMAN MENON JATKUA VIELÄ KUOLLEENAKIN.