Mitä joudut tekemään saadaksesi naista?

Mitä joudut tekemään saadaksesi naista samaan sänkyyn?

Kuinka kauan siihen menisi, että saat naisen?

Mitä joudut tekemään, että saisit toisen tai kolmannen naisen? Paljonko siihen menisi aikaa ja vaivaa?
1957
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Varmaankin joutuisin yrittämään. Yrittäminen onkin yksi harvoista asioista, mitä en ole tehnyt naisen saamiseksi.

Äänestä

Nyt kuukauden sisällä 3 naista oon saanut sänkyyn, 49-56v ikäisiä. Ainakin tuossa ikäluokassa se on suhteellisen helppoa, hyvät käytöstavat riittää ja hieman rohkeutta kehiin.
Oliko vain huonoa onnea näiden valinnassa, koska ei voi kehua näiden seksitaitoja.

1Äänestä
  • Netin deittipalstoilta haettu nämä naiset. Ei ole väliä mitä hakevat ja ovatko miten uskovaisia, seksi on kaikilla mielessä.

    Äänestä

  • Yököttävää just tämä miesten panohistoria.

    En koskisi pitkällä tikullakaan.

    2Äänestä

  • misspönttöuuni kirjoitti:

    Yököttävää just tämä miesten panohistoria.

    En koskisi pitkällä tikullakaan.

    Panohistoriaa et näe päällepäin.

    Äänestä

  • misspönttöuuni kirjoitti:

    Yököttävää just tämä miesten panohistoria.

    En koskisi pitkällä tikullakaan.

    Yököttävää panohistoria vai panohistorian julkituominen?

    Äänestä

  • Kiltti_atm kirjoitti:

    Yököttävää panohistoria vai panohistorian julkituominen?

    Historia tietenkin. Ja kyllä se tieto ulos riivitään.

    Äänestä

  • misspönttöuuni kirjoitti:

    Yököttävää just tämä miesten panohistoria.

    En koskisi pitkällä tikullakaan.

    Enemmän panohistoriaa =
    itsevarmuus
    määrätietoisuus
    aloitteentekokyky
    taito lukea naista
    seksitaidot
    kylläinen mies vs needy/puutteessa

    Kuten olen sanonut, panohistoria nostaa miehen mutta laskee naisen tasoa. Ei siksi että naiset arvostaisivat panohistoriaa sinänsä, vaan niitä ominaisuuksia jotka kertyvät panohistorian myötä.

    Siinä vaiheessa kun nainen on ihastunut, kaikki annetaan anteeksi.

    Äänestä

Tinderissä puoli päivää ja treffit seuraavalle päivälle ja seksiä saisin 2 päivässä.

Äänestä
  • Tinderistä+helpon+seksin+saanti+alaa+olemaan+jo+aikansa+elänyt+myytti.+Tietty+jos+olet+top5%+mies+niin+saat+Tinderistä+koska+saat+kaikkialta+muualtakin.

    Äänestä

Helpostihan jonkun naisen saisi, mutta eri juttu sellaisen kenet haluaisi pitää.

Äänestä

Miehen pitää juoda viinaa ja käydä yökerhoissa usein jotta saa naisia. Se on kovaa työtä naisen saaminen ja pitää kärsiä krapulasta.

Äänestä

Pitää saada sikamaisuuskohtaus, anteeksi, siis olla itsevarma ja aloitteellinen mies.

Aikaa menee sellaiset tunti tai pari tai sitten 15 vuotta.

Äänestä

Minä joudun panemaan rumiakin naisia välillä. Yleensä panen kauniita mutta joskus panettaa niin paljon että pitää kelpuuttaa hätäväraksi tavis nainen.

Äänestä

Ihmetyttää miten joku fyysisesti helppo suoritus saa kauhean suuren otsikon ihmisen elämässä.
Se on käytännössä aivan sama onko pannut 200 naista vai ainoastaan kymmentä...tai viittä...tai kolmea.
Jos otetaan hepit pöydälle ja terveystiedot ruudulle ei kukaan voisi arvioida sitä mikä heppi olisi saanut 200 tussua ja mikä vain kolme.

Äänestä

Viinaa pitää juoda ja yökerhossa bailata jos naisia haluaa tavata.

Raittiit jäävät yksin.

Äänestä

Puhumaan naiselle :)

Äänestä

Ei paljoakaan tarvii tehdä.

Vien paikallisen Prisman ilmoitustaululle ilmoituksen, hullu_ukko etsii vetävää naista. Rumat ja tylsät alkää vaivautuko.

Sitten se vain puhelin ja ovikello pirisee.

Äänestä

Rakastumaan.

No jos ensisuudelmaan menee tuollaiset kuusi treffiä niin siitä voi karkeasti päätellä. Toki sehän on kahden ihmisen yhteisnäkemys eli jos nainen rupeaa repimään minulta vaatteita päältä nopeammin ei sitä ehkä herrasmiehenä kuitenkaan kehtaa vastustaa.

Viimeiseen en osaa vastata sillä aina pakkien jälkeen olen lähtenyt etsimään sitä ensimmäistä, oikeaa ja viimeistä naista; nämä eivät siis ole kolme erillistä naista vaan kaikki yhdellä kertaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Galluppiapukkaa kirjoitti:

Mitä joudut tekemään saadaksesi naista samaan sänkyyn?

Kuinka kauan siihen menisi, että saat naisen?

Mitä joudut tekemään, että saisit toisen tai kolmannen naisen? Paljonko siihen menisi aikaa ja vaivaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu