Palstan naiset

Ovat helposti jännämiesten panoja emmekä kiltit kunnolliset miehet voi teitä suojella.Tosi harmi kun ette kelpuuta meitä ätmejä.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sortsa vaan, mutta ei ketään säälistä pidä kelpuuttaa. Nussikaa jänniksiä, jos se tekee teidät onnellisiksi.

1Äänestä

Jaa että kurppa kelpais kuitenkin? Koska eihän täällä ole muita naisia kuin kurppia, ja useimmat ovat vielä varattuja omille hyville (ei siis jännille) miehilleen

2Äänestä

En usko, että hän olisi jännämies...

ei vaikuta siltä. Korjasi vioittuneen nokkapellin sulkuvivun ja lupasi lähteä näyttämään minulle vieraan paikan ajoreitin ennakkoon, jonne joudun kuun lopulla hurruuttelemaan niin ei tarvitse sitten panikoida ja kiireessä etsiä.

Ihan on kiltti.

Aijai, kivaa :)

Äänestä

En pidä työhaluttomia, naisia haukkuvia, alkoholisoituneita pornoaddikteja kunnollisina miehinä. Käsittääkseni kenelläkään naisella täällä ei ole jännämiestä.

Äänestä
  • Käsittääkseni sinäkö tunnet palstanaisten miehet ja palstamiehet kun voit varmasti heistä mielipiteen kertoa?

    1Äänestä

Kiltit miehet ei uskalla edes vilaista naisia jos vilaisevatkin, niin eivät uskalla iskeä, eikä ne käy edes baareissa tai näkösällä missään. Näin se vaan on. Naiset tykkää aloitteellisista miehistä. Psykopaatit kestää torjuntaa, joten ne yrittää useita ja saa vastauksen, vaikka ensin sanoiskin ei. Ne ei myöskään ole nirsoja, eikä niillä ole mitään odotuksia suhteilta ja ne tekee myös kaikkensa valehdellakseen, ne on iskeneet niin monia, että ne on oppineet lukemaan ihmisten toiveita. Ja sitten sama kiusa taas jatkuu, että akan pitää hankkia lähestymiskielto, kun psykon todellinen luonne paljastuu.

Kun naisena ei itsekään osaa iskeä miehiä, kunnon miehiä kun iskee, ne menee vaan lukkoon, kaikissa deittioppaissakin sanotaan, että pitää esittää vastahakoista, kun olis "miehekästä" miehen ensin lähestyä, mut kun eivät lähesty. Miehet ei tykkää suorista naisista, paitsi psykopaatille kelpaa mikä tahansa mielenterveyspotilas, jolla on adhd.

Äänestä

Ai, niinkö? Mihin empiirisiin nollatutkimuksiin tämä tieto perustuu? Tuollainen yleistäminen ei ole kovinkaan järkevää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Kaisanoasaa kirjoitti:

Ovat helposti jännämiesten panoja emmekä kiltit kunnolliset miehet voi teitä suojella.Tosi harmi kun ette kelpuuta meitä ätmejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu