Latukahvila

Onko latukahvila tänä keväänä avoinna selkäsaaressa?
257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei. Latukahvila on golfkentän vieressä ja Salakapakka latuhvio (to-su) Kaarina laivan kupeessa.
Eli paikkoja on kaksi, mutta Selkäsaaressa tällä hetkellä ei ole. Ehkä myöhemmin, tai ens talvena sitten?

Äänestä

suksia kaupungin sisäsatamarannassa Katariina kahvio mihin ei suksia tarvita.
Hyvä oivallus, sillä rannalla ei ole muita paikkoja missä voi kahveet ryypätä raikkaassa ulkoilmassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ulkoilijakemistä kirjoitti:

Onko latukahvila tänä keväänä avoinna selkäsaaressa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu