Olen reppana

Lapseni ei ole tulleet tietämään isäänsä. Olen yksin ja kännissä. Katsoisin pornoa, mutta minulla ei ole seissut enää vuosiin.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ehkä voisit alkaa jonkun jännähomon bottom panoksi, mutta tuo pallomaha on pahempi juttu. Liika alkoholin kulutus kun tuppaa pakkaamaan rasvan sisäelinten ympärille, eikä rasvaimu auta siihen. Toisaalta onhan Jartsakin läski kuin sika ja se on kuumaa kamaa homorinkilöissä.

Äänestä
  • Tuossa on kyllä ideaa joo. Olin haaveillut vatsarasvan siirtämistä lättäperseeseeni, niin sitä olisi kivempi miehen painaa, mutta nyt se jää haaveeksi. Toisaalta vatsakumpu on nielaissut napani niin syvälle kehon sisuksiin, että jännähomo voi nylkyttää siihen. Ja kyllähän jotkut miehet pitävät raskausvatsoistakin, niin eikös tuo kaljamaha aja saman asian.

    Äänestä

  • PäivänPertti kirjoitti:

    Tuossa on kyllä ideaa joo. Olin haaveillut vatsarasvan siirtämistä lättäperseeseeni, niin sitä olisi kivempi miehen painaa, mutta nyt se jää haaveeksi. Toisaalta vatsakumpu on nielaissut napani niin syvälle kehon sisuksiin, että jännähomo voi nylkyttää siihen. Ja kyllähän jotkut miehet pitävät raskausvatsoistakin, niin eikös tuo kaljamaha aja saman asian.

    Tässähän alkaa ihan keulimaan. Saanko liittyä seuraan?

    Äänestä

  • Ei siinä kuule ole mitään homoa, jos kaksi aikuista miestä läpällä nylkyttää toistensa napareikää. Vai onko? Vai miksi minä ylipäätään kyselen edes typeriä kysymyksiä, jotka eivät ketään edes kiinnosta? Kai se johtuu tuosta minun kehitysvammaisuudesta? Mitenkäs Pertti, ovatko oman mielenterveysyksikkösi hoitajat päästäneet sinua vielä sinnepaikalliseen gay baariin viimekertaisen tempauksesi jälkeen?

    Äänestä

  • Kaikysyäsaa-- kirjoitti:

    Ei siinä kuule ole mitään homoa, jos kaksi aikuista miestä läpällä nylkyttää toistensa napareikää. Vai onko? Vai miksi minä ylipäätään kyselen edes typeriä kysymyksiä, jotka eivät ketään edes kiinnosta? Kai se johtuu tuosta minun kehitysvammaisuudesta? Mitenkäs Pertti, ovatko oman mielenterveysyksikkösi hoitajat päästäneet sinua vielä sinnepaikalliseen gay baariin viimekertaisen tempauksesi jälkeen?

    Onko sinun pakko muistuttaa tuosta tapauksesta. Mehän sovimme ettei siitä puhuta. Jokainen mies eksyy vähintään kerran elämässä tanssilattialla kesken napatanssin kääpiöapinan nussimaksi.

    Äänestä

Kelalla on asiantuntijalääkäreitä, mikäli osaat esittää.

Äänestä
  • Täällä laitoksessa meillä on aivan omat asiantuntijalääkärit. Olen yrittänyt pyytää niiltä viagraa. Lääkäri kuitenkin sanoi, että penikseni on ollut niin pitkään käyttämättömänä, ettei vanhenevan miehen muumioitunut rusinakalu kestäisi sitä rasitusta.

    Äänestä

Mulla alko ston daan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


PäivänPertti kirjoitti:

Lapseni ei ole tulleet tietämään isäänsä. Olen yksin ja kännissä. Katsoisin pornoa, mutta minulla ei ole seissut enää vuosiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu