Kenet palstalaisen haluaisit kumppaniksi?

Et tietenkään ketään,,,,,, :D
1256
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ehdottomasti Jorman kanssa

Äänestä

fuck this shit... :D

Äänestä

Niinpä, hyvä kysymys !
Eipä ole iskenyt minuunkaan ketään.
Joillakin on näppärä ajatuskulku, mutta...

Äänestä

Vaarallinen aihe :D. Kuka uskaltaa vastata?

Äänestä

Vili

Äänestä

Genio.Mente Miehen Logiikassa oli tosi ihana.. Missäköhän hän on nykyään..?

Äänestä

Palstalaiset ovat jo suhteissa.

Äänestä

Helmi.sika ja Pönttöuuni olisivat hyvä pari.

Äänestä

Sen tuntemattoman ehkä naisen joka ei laita kummankaan nimeä tai tunnistetta mihinkään.

Äänestä

Riippuu rikoksesta...

Äänestä

Wuppiksen..

On se vaan niin ihanaa kun nainen on tollanen tuittupää. :D

Äänestä

Bootcut scum sun bändi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helmiä_sioille kirjoitti:

Et tietenkään ketään,,,,,, :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu