ja kiihottaisiko olisit löytänyt miehen ja teille tulee kylään pariskunta ja se mies on rikkaampi kuin sinun miehesi niin joutuisiko se toinen nainen sanomaan älä yritä iskeä miestäni niin pystyisitkö olemaan ehdottamatta seksiä sille rikkaammalle miehelle ja miehesi ja se toinen pariskunta tietää että olet rakastunut pariskunnan mieheen ja olet kiimainen
nainen miltä tuntuisi
rahakkaampi.mies
11<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
No siis kaikki mun tuttavani kulkevat verotiedot ja tiliotteet rintapieliin kiinnitettyinä. Paree onkin, ettei vaan kukaan vahingossakaan pane sitä toiseksi rikkainta.
mutta entä jos sillä toisella miehellä on kalliimpi ja parempi auto ja kalliimmat talo veneet mökit vaatteet ja pystyy ostamaan douppingia eli on isommat lihakset mutta joka ei tunne vetoa sinuun ja sillä on vaimo niin pystytkö vastustamaan sitä miestä
Mee hoitoon.
tai se mies on ilkeä ja sanoo taidan erota niin tietää että saisi joltakin seksiä kun toien on täpinöissään
sanoisitko noin jos tietäisit että olenkin vielä varakkaampi kun nuo miehet
eli et pysty vastustamaan
Täällön niin mukavan naiiveja kyselyitä.
Mies jos olisit löytänyt naisen ja teille tulisi kylään pariskunta ja nainen olisikin kauniimpi kuin sinun naisesi, niin miten huonosti käyttäytyisit ja nolaisitko oman naisesi ihastumalla tai yrittämällä heti jokaista kauniimpaa naista ihan vaan varmuuden vuoksi, voi että.
oma nainen on se kaunein ja no tiedä sitten nolaistuuko nainen jos sanoo olet seksikkäämpi kuin tuo toinen nainen ja sanoo pariskunnalle olette jo istuneetkin täällä eli koska lähdette kotiin ja haluan rakkastelemaan naistani ja olla hänen kanssaan kahdestaan
ja voi kysyä myöskin haluaako rikas poju turpiin ja katsotaan auttaako raha
Nainen jättää heti käyhän miehen jos saisi rikkaan miehen. Vaikka nainen ei rakastaisi rikasta miestä.
Olishan se vaikeaa ihan sen vuoksi, että käskee jättää rauhaan. Mua ärsyttäis ihan hirveesti ihmiset, jotka määräilee ja päättää asioita muiden puolesta eikä luota kumppaniinsa. Tietty siihen vaikuttais sitten ulkonäkö ja monet muutkin.hetken huumaan vaikuttavat asiat.