Ei ole mikään ihme,jos jää neitsytsedäksi, mutta kannattaa muistaa, ettei se mikään synti ole, ainoastaan suuri häpee.
Onhan se kovaa olla juicetukkainen autisti
juicesasi
29<50
2Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Kannattaisi käydä Nordströmin klinikalla siirrättämässä perskarvoja kaljuun..
Ko. hemmohan on nk. karvapersetyöläinen, joten perskarvoista ei luulisi olevan pulaa.
Mut, ei kannata odottaa, että kasvavat pitkikisi, kun hiukset vaan kasvaa jatkuvasti pituutta, mutta muut karvat ei.
Vai joudutko leikkaamaan muita karvoja, joita en minä ainakaan leikkaa, eivätkä kasva.
Jos kasvaisivat, kuten hiukset, niin säärikarvatkin olis kymmenessä vuodessa kasvaneet metrin mittaisiksi.
Kova kohtalo Varissuon invamopoilijalla
Kukin tyylillään
Onneksi oon itse fyysisesti terve ja hyväkuntoinen nuori mies, niin eipä ole mitään invamopoa ollut koskaan tarvetta käyttää. Turussakaan en ole asunut enää kohta viiteen vuoteen.
Mutta sasikalju sentään löytyy
Ai sulla itselläsi on kalju vai. Eikö persujunttikaverit antaneet sulle aikoinaan lupaa siihen fina-tablettien syömiseen saatana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vai pelottiko sua liikaa se, ettei sulla enää kyrpä seisokaan niiden fina-tablettien syömisen jälkeen saatana!!!!!!!!!!!!!!!
Mulla itselläni kun onkin hyvälaatuinen ja tuuhea tukka, kun mä olenkin nykyaikainen ja eurooppalaishenkinen mies. Mutta ole sä itse vaan joku talvisodan juoksuhautoihin jämähtänyt ahdasmielinen persujuntti saatana!!!!!!!!!!!
No sehän on hyvä asia
Vastaahan vain Uroos kyselyyn jätä huolet muille hähähähää
"juicetukkainen autisti" eli darkki.
On niitä varmaan muitakin
Alkuperäinen "sasi" oli Mies86
Se on supliikista kiinni saako vai ei. Ulkonäkö ei ole este.
Ei auta supliikki, jos naama on susiruma. Kropan ei tarvitse ol,a ihmeellinen. Naama ratkaisee.
Autismi ei varsinaisesti ole sairaus
Ei auta repliikki, mutta auttaa, vettä sataa, höpisee, ja pellit ropisee.
Voisi tollaiset vitun autistit eristää pois tästä normaalien ihmisten yhteiskunnasta, kun ei sellaiset vammaiset pärjää tuolla normaalien ihmisten parissa ja työpaikoissa.
Aloita eristäminen itsestsi
Juice ei ollut mikään komistus ja tussuja oli vain kaatanut monia??
Juice oli juicetukkainen autisti ja sai helposti naisia.
Leenan lapsi peri sitten isältään autismin ja hiusmallin vai miten se oli?
Se oli silloin ennen. Kultaisella 70- ja 80-luvuilla
Muistan vieläkin Juicen sanat, kun hän tuli katsomaan minua ja vastasyntynyttä poikaansa Darkkia. Nähtyään Darkin hän tokaisi ylpeänä, että olisi ollut parempi vetää se kerta käteen. Taiteilijoilla on mitä moninaisimpia tapoja ilmaista tunteitansa. Monet taiteelliset lyriikatkin Juice kirjoitti paperin puutteessa käteen.
-LF
Killä pojan pitäisi aikuisenakin äitiään ja isäänsä kunnioittaa enemmän. Ei tuollainen ole soveliasta puhetta äitiään kohtaan!
Olen jostain lukenut, että liian suuret määrät Y-vitamiinia sisältävää proteiinia sisäisesti nautittuna saattaa aiheuttaa hallitsemattomia vihanpurkauksia muiden oireiden, kuten hankaumien ja nirhamien lisäksi. Olisiko tässä teoriassa jotain perää?
DarkFearille sitä y-vitamiinia pulppuaa ihan luonnon omasta sarvesta.
Kyllä olet oikeassa, Y-vitamiinin yliannostus saa todistetusti alahuulen väpättämään ja muutoin niin rauhallisenkin mielen kiihdyksiin muiden yliannostusoireiden lisäksi. Kiihtyneessä mielentilassa tulee herkästi sanottua pahasti, kuten ketjun aiemmista- ja poistetuista viesteistä käy ilmi. Asiantuntijapiireissä tällaisia kohtauksia kutsutaan jo yleisesti Y-Tourette kohtauksiksi. Sensijaan Y-vitamiinin turvallisen annostelun rajoista ollaan erimielisiä. Tässä Darkin tapauksessa voidaan kyllä varmuudella sanoa, että ämpärillinen Y-vitamiinia viikossa on aivan liikaa.
Se tekee kuukaudessa jo saavillisen verran.