Minulla on ongelm(i)a.
Baarissa, jossa käyn, viikonloppuna eräs nainen tuli ilmoittamaan että olen todella nami nami. Asiassahan ei olisi mitään ongelmaa, jos kyseinen nainen olisi minusta viehättävä, mutta kun ei ole.
Mikä olisi korrekti tapa vastata naiselle? Itse olen kiittänyt kauniista sanoista, mutta nainen monesti ilmestyy höpöttämään, kun yritän jutella minua miellyttävälle naiselle. Hän itse asiassa ei ole edes ainoa nainen kyseisessä baarissa joka pörrää ympärillä ja jota en halua.
Mikä olisi korrekti vastaus naiselle
15
282
Vastaukset 15
- isän_kädestä
tyännä sormi sen naisen perseenreikään niin loppuu ynpärillä pörrääminen! toimii kokeiltu juttu
- kissapartio
Hmmmm..luulen että sinun on parasta pysyä pojissa kutenn tähänkin asti.
- Isäntämies
Sano hänelle savolaisten tapaan...Oot säkin haaskan näköken naanen, täytynnee kuiteski männä koht puoleen kottiin kattomaan ommoo akkoo ja mukuloi. Kiitoksii ny kuiteskii tarjouksesta ja hyvee illan jatkoo.
- Uskolinen
Sanoisin seuraavasti. Jos olisin vapaa mies niin olisi kiva tutustua teihin paremmin, mutta nyt yritän välttää houkutuksia ja olla uskollinen vaimolleni ja onnekseni olen siinä vielä toistaiseksi onnistunut.
Hmm...mutta voisit kuitenkin opastaa meitä muita missä voisimme tuon naikkosen kohdata.:)) - Ikivanha
Alat vaan nyyhkyttämään hänelle julmaa kohtaloasi, kuinka oma eukko ei anna ja kuinka surkeaa on elämäsi. Ei semmoista kukaan jaksa kuunnella ja hänelle tulee suorastaan pakonomainen tarve poistua seurastasi. Voit pyytää häntä vielä tarjoamaan sinulle muutaman trinkin, sillä "sinullahan on tietysti rahat loppu".
- LauLai49
Oletko sittenkin itserakas fantasioia?
- enolerobottiii
Ja sit ku heräät niin sänky on märkä,pissasta
- Noproblems
Ystävällisesti ilmaiset, ettet ole kiinnostunut. T: nainen
- tonttutoimelias
Aprillia Aprillia!
- Popotti
Kerro rehellisesti homoudestasi.
- Kulia
Naiset on vosuja,muna niillä on vaan mielessä ja lapsia tekevät joka oksalle.
- anomies
Sano että seurustelet, se siitä
- korrektivastaus
Vasta sinne, löylykauha tuonne...
- Jorkkuli
Sanot, että lähdetäänkö nussimaan, niin akka kaikkoo?
- peliäkehiin
Pelimiehelle kelpaa kaikki kaksijalkaiset kanasta tikapuihin. Jos naisia alkaa valkata, ei kunnon naista koskaan saakaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1331835Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois233894Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.145874- 77804
Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!36802- 55751
Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47737- 85671
Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä65651Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29561
