Saako suomesta punaista Vaseline Lip Therapy voidetta?

Moikka, haluaisin kokeille vaselinen punaista versiota rose and almond tais olla, mutta en löydä sitä mistään. Tietäisikö joku kauppaa mistä sitä löytyisi tai turvallista nettikauppaa??
1329
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itselle ollut luottotuote jo useamman vuoden. Yhtäkkiä en löydä mistään.. ennen ostin apteekista tai k-cittarista. Ihmeellistä

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Joeleemil kirjoitti:

Moikka, haluaisin kokeille vaselinen punaista versiota rose and almond tais olla, mutta en löydä sitä mistään. Tietäisikö joku kauppaa mistä sitä löytyisi tai turvallista nettikauppaa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu