naiset kumpi parempi

Anonyymi

tissit ritsikoissa vai ilman rintsikoita eli vapaasti saisi heilua ei kummassa on parempi olla ja liikkua

18

265

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ilman on mukavempi, ei ehkä nätimpi. Mutta mukavempi. Varmaan tääkin on tottumiskysymyskin.

      • Anonyymi

        Kyllä isot heiluvat tissit ovat mukavammat katsella miesten mielestä.


      • Anonyymi

        tissit on aina kauniita ja ihania ja kotona voi antaa niiden olla ilman rintsikoita ja paitaa ihanaa paljaat tissit


      • Anonyymi

        voisitko laittaa tissikuvan rintsikoilla ja ilman että nähtäisiin ero eli kumpi on parempi katsella


      • Anonyymi kirjoitti:

        tissit on aina kauniita ja ihania ja kotona voi antaa niiden olla ilman rintsikoita ja paitaa ihanaa paljaat tissit

        No kyllä mä ny paitaa kumminkin pidän, etten ihan lollot paljaana kirmaa. Paitsi sillon, kun suihkusta käppäilen tai vaatteita vaihdan. Äiskä aikoinaan hillu tissisillään, kun oli kuuma ja mua se aina vähän häiritsi, niin jotenkin aattelen että ehkä mun lapsiakin saattaa häiritä, jos mä oon ihan rinnat paljaana pitkin päivää.

        Sillon kun kahdestaan oltiin miehen kanssa, sasttoi heilua alastikin pitkin päivää. :D


    • Anonyymi

      Kunnon lollot musiikin tahdissa heiluvat lollot yökerhon tanssilattialla herättävät mielenkiinnon. Rintsikat voi jäädä arkikäyttöön.

      t. Narumyyjä

      • Anonyymi

      • Anonyymi

      • Anonyymi

      • Anonyymi

    • Tissit ristissä..ja perseet olalla..

    • Anonyymi

      Ätmit vois kyllä tunkea miestissinsä rintsikohin, niin lisäisi kiinnostavuutta kovasti. Mieluiten sellaisiin pitsisiin ja vähän liian pieniin.

      Sit läpinäkyvän ohut teepaita, niin kiinnostus on taattu.

    • Minusta kummin vaan on mukava olla.

    • Anonyymi

      On ihanaa, että naisetkin ovat kautta historian olleet sitä mieltä, että rinnat ovat tarkoitettu miesten huomion saamiseen ja siinä sivussa vauvan imettämiseen.

    • Kyllä rinnat kupeissaan paremmat eivät ole kiva hyppiessä ilman.

    • Anonyymi

      Naisten velvollisuus on hytkytellä tissejään miesten iloksi.

      t. JokaisellaRooli

      • Anonyymi

        Menin viime viikolla Prismaan ja siinä tuli nainen vastaan lapsensa kanssa.
        Rintojen pinnat näkyivät, kun nainen mennä tohelsi ja hytkyivät naisella rinnat, silleen tutisivat, kuin lihahyytelö aladoopi.

        t. Ätmi toteaa


    • Anonyymi

      No mitähän helvettiä se sullekin kuuluu.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti

      Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää
      Maailman menoa
      36
      2141
    2. Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!

      Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten
      Maailman menoa
      64
      1982
    3. Helsingin yllä valopalloja

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön
      Sinkut
      121
      1910
    4. HÄLYYTYS!!

      Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a36
      NATO
      381
      1633
    5. Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?

      Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.
      Kouvola
      103
      1621
    6. Helsingin yllä lensi yöllä jotain outoa puolen yön aikaan valopalloja

      Poliisi on saanut tapauksesta yhden havaintoilmoituksen. Valopalloja oli noin parikymmentä ILtalehdessä on video tapah
      Maailman menoa
      124
      1454
    7. Millainen on naisellinen nainen

      Nyt kun taas mennään keikkuen kesään, niin millainen nainen on naisellinen? Pukeutuminen, olemus, puhetapa, jne. Vilma n
      Sinkut
      182
      1072
    8. Raamatullinen kaste

      Seurakunnassamme kastettiin mm eräs muslimi, joka oli tullut uskoon. Hän oli ollut Suomessa viitisen vuotta. Hän oli lu
      Kaste
      53
      957
    9. Mitkä asiat kaivatun ajattelussa

      Ihmetyttävät? Mikä on tullut yllätyksenä?
      Ikävä
      73
      885
    10. Mitkä olisivat kolme tärkeintä

      vihjettä kaivatustasi?
      Ikävä
      27
      879
    Aihe