https://www.is.fi/viihde/art-2000006080322.html
Naiset haluaa hinnalla millä hyvänsä suosiota somessa
Varastatteko toisen ottamia somekuvia
6
136
Vastaukset
- Anonyymi
Naiset on kyllä tyhmiä
- Anonyymi
Tuo on yksi syy siihen, miksi lähdin facesta. Niin yleistä jenkkien ja erityisesti lattarien keskuudessa, ettei kukaan pidä sitä yhtään minään. On se jännää, että hyvin harva osaa tuottaa minkäännäköistä sisältöä itse. Tai ei viitsi. Voisi edes jakaa kuvan tekijän nimellä. Sometykkäykset loppujen lopuksi aika turhia. Ei niitä seuraavana päivänä kukaan muista. Toki eri asia, jos se on työ.
- Anonyymi
Eiköhän se riipu siitä ketä seuraa, jos seuraa jotain malleja tai muita heruttelijoita niin harvoinpa he mitään uutta sisältöä keksivät.
Sillähän nuo leipänsä tienaa...siis sillä että te kyttätte niiden kuvia.
Heh, Vale-nti-vaginali.
- Anonyymi
Tiedän yhen naisen joka käyttää toisten ottamia kuvia facebookissa omassa profiilissaan ihan kuin ne olisivat naisen itsensä ottamia. Suomessa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552533Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482367Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011059- 64891
- 65819
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85700Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait203680Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648