Tää saattaa olla väärä paikka laittaa tämä mutta en oikee tunne näitä kategorioita, joten jos oot herkkä viiltely/itsemurha jutuille tai ne esim triggeröi sua älä lue tätä. Myös jeesuksesta ja elämän tärkeydestä paasaaminen on turhaa.
Eli siis mikä olisi tarpeeksi terävä että sais kunnolla ranteet, kyynertaipeet ja yms. auki? En ole kotoa löytänyt ollenkaan tarpeeksi teräviä veitsiä ja en tiedä, myydäänkö kaupoissa semmosia kunnon viiltely teriä? Olen mä joskus sheivereitä leikellyt ja niistä ottanut teriä irti, kyllähän ne viiltää mutta ovat vain niin pirun pieniä. Niin onko mitään tietoa millä sais ja mistä niitä sais? Kiitos!
Millä saa kunnolla verta?
2
99
Vastaukset 2
- Anonyymi
Puukolla vaan ranteet auki.
No se tässä onkin se ongelma, kun en ole vielä yhtäkään tarpeeksi terävää puukkoa löytänyt. Kaikki ovat niin tylsiä että ei viillä ihoa. Kyllähän niillä puukotettua sais mutta ei pysty viiltämään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 41099
Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r160977Totta on asia. Jeffrey Cohen on jättänyt Sofian.
Vaimon viesti on paljastanut totuuden.216783- 62679
- 59676
- 67656
Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?21618Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?131591Kuinkahan monen
Naisen puolisoa olet nainen vikitellyt ja eron aiheuttanut? Toivottavasti karma on ku*sut muroihisi useamman kuin kerran66579Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32558- 34537
- 55528
- 47465
Anteeksi mies
En jaksa tätä…, en halua, että sinulla on paha mieli tämän takia. Viestiä Sinulle.40463- 44460
- 30453
Tekisi mieli vetäistä kunnon jurrit sinun kanssasi
Ja keskustella asiat, ei tästä tule hevonvttua.40443Mies, kumman ottaisit mieluummin
176 cm vai 154 cm naisen, jos molemmat muuten yhtä viehättäviä? Mikä on oma pituutesi?94438Kerro mies tarinasi
Miksi kaikki meni niinkuin meni? Haluaisin vieläkin ymmärtää. Tuskin saan vastausta häneltä, koska etsin aavikolta juuri18430- 32423