Oletteko huomanneet että naiset menee aina tupakka miesten perässä röökille töissä, koulussa tai baarissa vaikka nainen ei itse polta. Savuton mies jää aina yksin.
Tupakka miehet saa naisia?
28
196
Vastaukset
- Anonyymi
En.
- Anonyymi
Samoin. Sitä paitsi pyrin välttämään tupakoitsijoita.
Yksi vaatimuksistani on terveet elämäntavat (savuton, raitis, liikunnallinen ...)
N51 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Samoin. Sitä paitsi pyrin välttämään tupakoitsijoita.
Yksi vaatimuksistani on terveet elämäntavat (savuton, raitis, liikunnallinen ...)
N51No mitäs sanoisit automyyjästä?
https://www.riemurasia.net/kuva/Auto-myytavana/205462
Olisko innostusta ? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No mitäs sanoisit automyyjästä?
https://www.riemurasia.net/kuva/Auto-myytavana/205462
Olisko innostusta ?Ei se käy laatuun. Menehän jo, moi moi, ei sitten muuta ...
https://www.youtube.com/watch?v=h-TysWFRrNo
Vain maajussi tai ammattipuutarhuri kelpaa. - Anonyymi
Sama täällä. Inhoan tupakointia.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sama täällä. Inhoan tupakointia.
Sama täällä. Tupakointi vaarantaa myös muiden elämän.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No mitäs sanoisit automyyjästä?
https://www.riemurasia.net/kuva/Auto-myytavana/205462
Olisko innostusta ?Amerikanraudan omistajasta en löydä sellaista kuin haluaisin, joten "Ei tämä tyttö lempee anele".
https://www.youtube.com/watch?v=XD5t406xwJ8
N51, jolle tärkeintä on rakkaudenrikkaus, ei rikkaudenrakkaus kuten amerikanraudan omistajalla.
- Anonyymi
Ei mene aina. Mutta esimerkiski minun kaltaisen perässä tulee, tai pummaa tupakan, tai pyytää tulta, tai muuta.
Tiesittekö muuten että autot ja naiset ovat paljolti samankaltaisia? Sen parempia mitä enemmän tavaraa peräkonttiin mahtuu. Kiesin juttuja. En halua tupakoivaa miestä.
- Anonyymi
Et sinä muunlaista saa.
- Anonyymi
Olen huomannut että miehet tulee mun perässä tupakalle ja odottavat mua seuraan, jos ovat ehtineet ensin. Ja en edes polta säännöllisesti :D
- Anonyymi
Ketjupolttajat on Parhaita.
Tupakkamiehet osaa yhdyssanat.
Tähän pitää lisätä, et vaikka naiset haluaakin paneskellä Äijien kanssa, niin haluavat silti usein parisuhteeen sellaisen miehen kanssa, joka osaa huolehtia. Fiksun kanssa siis.
- Anonyymi
Nythän myrkyn lykkäs? Keuhkosyövän voi saada passiivitupakoivakin eli jos läsnä on tupakoivia, eikä itse polta.
- Anonyymi
Tupakkamiehillä ei seiso, näin on luotettavat tahot kertoneet. Yli 35 vuotiailla on löysä letku kovan kangen sijaan. Mitä sellaisella miehellä tekee? Vanhoille kuivuneille mummoille sellaiset, joilla ei peli pelaa.
Sinun luotettavat tahot ei oo kovin luotettavia.
Nikistäni voit päätellä ikäni, eikä potenssiongelmia ole ollut, vaikka olen tupakoinut 15-vuotiaasta alkaen. Olen myös holisti.
- Anonyymi
Kyllä savutonkin mies löytää seuraa, kunhan paikalla ei ole tupakkamiehiä. Sama juttu alkoholin kanssa.
- Anonyymi
Komppaan, koska savuton, raitis mies löysi minut aikanaan.
N51
- Anonyymi
Samoin minä inhoan tupakan hajua. Tupakoijilla on usein samankaltaisia maneereja joita en halua katsella.
- Anonyymi
Viinamies on ollut aina myös tupakkamies. Viinamies aloitti polttamaan nuo nuorena koululaisena ja koulun tupakkapaikalla hän tapasikin paljon tyttöjä.
Myöhemmin elämässään yökerhojen ja työpaikkojen tupakkapaikoilla hän on myöskin tavannut paljon naisia.
Raitis mies ei polta tupakkaakaan eikä tapaa naisiakaan.
t. viinamies - Anonyymi
Menevät miehet tupakoin
- Anonyymi
Tuo paskapuhet et tupakoitsijoil ei muka seiso. Oon koko ikäni polttanu ja vehkees mitää vikaa! en tarvi viagraa että voitte lopettaa paskanjauhamisen siitä! T: Ketjupolttaja.
- Anonyymi
Olen huomannut. En ole itse koskaan polttanut. Kavereita on jotka polttaa ja aina naiset menee niitten mukana. Nainen joka ei polta menee kuitenkin juttelee niitten kanssa jotka polttaa eikä jää savuttoman miehen luokse juttelee vaikka baarissa.
- Anonyymi
Noin ne menee. Kiltti savuton ätmi jää aina yksin ja naiset haluaa tupakoivia jännämiehiä.
Miks mulla aina tupakoivana on ollut melkein aina tupakoimattomia naisia?
- Anonyymi
Nuorena olin kiinnostunut yhdestä tytöstä mutta se alkoi olee tupakkia polttavan nuoriso rikollisen kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Epäily: Oppilas puukotti kolmea Pirkkalan koululla
Tämänhetkisen tiedon mukaan ainakin kolme oppilasta on loukkaantunut puukotuksessa Pirkkalan Vähäjärven koululla. Myös e2416746Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne664154Jos olisit täällä
Tosin en tiiä miks oisit. (Ja hävettää muutenkin kun ei muka muulla tavoin osaa kertoa tätäkään) Jos jollain pienellä1313165- 1562322
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla181860Pirkkalan koulussa puukotus, oppilas puukotti kolmea
Ilmeisesti tyttöjä ollut kohteena.1701597- 821484
Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o301461Ohhoh! KAJ laukoi suorat sanat somessa - V-sana mainittu!
Ohhoh! Mitäs mieltä olet tästä huumoriryhmä KAJ:sta? Bara bada bastu on kyllä aikamoinen korvamato... Lue lisää: https371379Erika selvisi hienosti ennakkosuosikin paineista
Hienostihan se meni. Erika jätettiin yksin, eikä häntä tuettu, oli euroviisukiusattu, silti suoriutui ensiluokkaisesti.1111061