Ajatuksena mielessäni, että juttelemme kaikesta mitä viime vuosina on elämässämme tapahtunut. Tuntuisi hyvältä se kaikki jakaa kanssasi. En tiiä miksi.
✨🌾
Hyvän yön toivotus
Joskus vieläkin
2
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Ehkä se kaikki johtuu siitä keskeneräisyydestä ja puhumattomuudesta.
Se on tuonut suuren surun ja kaipauksen itselleni.
Vuosien kuluessa oon ymmärtänyt ettet halua tavata ollenkaan. Ehkä haluat vaan kirjoitella tänne ja purkaa sydäntäsi niin.
Sinulla on se oikeus.
Oma elämäntilanteeni on outo ja keskeneräinen. Sen vuoksi toivon, että sinä löydät oman rakkaasi. Sinulla on oikeus omaasi. Jatka ja elä elämääsi.
Kaikesta huolimatta.
Levollista yötä ✨🧡 - Anonyymi
Ajattelen samoin. On niin paljon puhuttavaa ja jaettavaa. Ajattelen tämän johtuvan siitä, että olemme ajatustavalta samanlaisia ja ymmärrämme toistemme sielunmaisemaa. Harvoin kohtaa ihmisen elämänsä aikana, joka todella ymmärtää toista sellaisena kuin on, ilman naamiota. Se syvä yhteys ja ymmärrys. Henkisellä tasolla hän on minun puuttuva pala sielustani, hän tekee minusta kokonaisen. N->M ✨🦄 Hyvää yötä ja rauhallisia unia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee632162Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."51815Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2381324En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71970Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.88950Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki21885Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?167878Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin39740- 19736
Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun
mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?93709