En pyytänyt sua

Anonyymi

Mies pyytämään mua kahville. En myöskään ole pyytänyt että katselet mua enkä ole pyytänyt että kosket muhun. Silti teit näitä kaikkia ja nyt olen sulle kuin ilmaa. Kiitos paljon kun halusit mua satuttaa.

9

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mä olin sulle kuin ilmaa, lelu mitä käytit hyväksesi ja heitit lopulta tarpeettomana pois.. Että kiitos siitä.

    • Anonyymi

      Tietoisesti itse leikit jos muistat edes. Se taas mitä kerroin on minun asiani. Ja se taas mitä uskot on sinun päätettävä. Hauskaa ja jännittävää oli se myönnettäköön. Mutta tiedän valheesi joten luottaa en voinut sen jälkeen. Ainoa hyvä juttu oli että se jäi minun tietooni. En jaksa enään leikkiä kuten varmaan ymmärrät. Nuo sun esitykset ja milloin olin ystävä milloin joku muu. Etköhän ole jo löytänyt uuden jonka kanssa leikkiä. Mistä muuten mielenkiintosi minyun vieläkin kantaa? Jos kuulisit totuuden suuttuisit todella. Ei me koskaan enään voida luottaa joten jätä jo vihdoin rauhaan. Keskity siihen uuteen.

      • Anonyymi

        Ei ole mielenkiintoa sinua kohtaan. Sitä oli, se meni ja jäi. En ala soutamaan epävarmoilla vesillä. Sen sijaan sinulla taitaa olla vielä minua kohtaan kovastikin rakkauden tunteita.


    • Anonyymi

      No mielenkiintoa sinuun on yhtä paljon kuin koirankikkareeseen kadulla että jätä sinä vain nyt minut rauhaan.

    • Anonyymi

      Ja taas ketjullinen mielenterveysongelmaisten vastauksia.

      • Anonyymi

        Joo ja yhden mielenterveysongelmaisen jatkuva saaga mm eräs kirjoitusvirhe paljastaa yksinpuhelunsa kupletin.


    • Anonyymi

      No se se olisikin kun täällä palstalla oleva nainen pyytäisi kahville,
      kuu kääntäisi vuoroaan ja meret läikkyis yli.
      Ettehän te täällä palstalla olevat halua kuin ruikuttaa.

    • Anonyymi

      On todella mukava kun joka kerta saa pettyä johonkin mieheen. En ymmärrä miksi pitää ihmistä satuttaa ihan tietoisesti. Sit käännetään kaikki naisen syyksi ja naureskellaan takanapäin kun nainen on niin tyhmä kun uskoo kaiken. Olen niin kyllästynyt. Pitää varmaan katsoa joku muu paikka.

    • Anonyymi

      Hevonpaskaa tämä on.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eroa Orpo! Orpo eroa!

      Suomen kansa vaatii viimein ottamaan meidät huomioon, eikä vain ulkomaalaisia pääomasijoittajia. Koska täällä Suomessa
      Maailman menoa
      123
      2810
    2. SDP esti Suomen luisumisen kohti 1984 Orwell -yhteiskuntaa

      Äärioikeistohallitus olisi halunnut Stasin tapaan mikrofonit jokaisen kansalaisen kotiin, mutta SDP esti tuon siirtymän
      Maailman menoa
      40
      1808
    3. Odottavan aika on pitkä, Lindtmanin hallitusta tule jo!

      Eilisen perusteella nykyinen hallitus epäonnistui kaikissa vaalilupauksissaan, joten olemme ansainneet uudet eduskuntava
      Maailman menoa
      71
      1776
    4. Naiset ei halua kilttejä miehiä

      Näin se vaan on..jos olet ilman tatskoja, et rähjää, sinulla ei ole rikosrekisteriä, olet liian kiltti, et sano pahasti,
      Ikävä
      285
      1674
    5. Wille Rydman (ps) osoitti olevansa kommunisti

      Hän toistaa Neuvostoliiton virhettä. Haluaa pitää palveula yllä maksoi mitä maksoi, vaikkei ole maksavia asiakkaita. --
      Maailman menoa
      16
      1610
    6. Seiska: Helmi Loukasmäki paljastaa - Näin Danny ja Helmi tapasivat

      Helmi Loukasmäki, 25, ja Ilkka Danny Lipsanen, 83, ovat seurattuja julkkiksia. Mutta tiesitkö, miten he tapasivat? Lue
      Viihde ja kulttuuri
      29
      1302
    7. Ainoastaan 10 aloitusta ekasivulla yhdeltä henkilöltä

      Kovasti on vaivaa, ei oo muuta tekemistä tällä henkilöllä päivisin ja öisin... Taas märehtimistä ja samaa jankutusta.
      Joensuu
      29
      1209
    8. Menettämisestä

      Ajatteletko, että olet menettänyt mahdollisuutesi häneen? Osaatko sanoa miksi niin tapahtui?
      Ikävä
      97
      1108
    9. Kiinteistökauppoja

      Onko totta ettö haapaveden kaupunki on ostanut vanhan kesoilin kiinteistön? Kuulemma siihen muuttaa autokorjaamo vanhan
      Haapavesi
      41
      1092
    10. RAAMATULLINEN KASTE ON SAPATTI-LAUANTAI, EI SUNNUNTAI

      Aihe, josta ehkä on eniten kiistaa kristillisten seurakuntien piirissä, on kysymys oikeasta raamatullisesta pyhäpäivästä
      Kaste
      404
      1042
    Aihe