niin millainen nainen hän oikein on
mikä nainen dissi on naisiaan
Anonyymi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Tein joskus pienessä jurrissa aloituksen, missä kysyin palstanaisilta, että antaisko joku tissipissille pillua? Ei tullut vastausta ja aloitus poistettiin aika nopeasti.
Eli tässä kohtaa voisi kysyä uudestaan, että rehellisesti... Löytyykö maailmasta naista, joka antais lässyttäjä tissipissille pillua? Jotenkin rohkenen epäillä... :D
suurin osa naisista on heteroita ja dissi on joko nainen tai transvenstiitti mutta jotain outoo hänessä on
Horten tykkää dissistä ja ehkä lantais ässyttäjä tissipissille pillua.
onko horten lesbo niin jotain outoa hänessäkin kun mitä nuorempi mies tai poika niin sitä enemmän rakastuu lapsiin niin millainen nainen rakastuu 4v poikiin
No se johtuu siitä, että kotona oman miehensä kanssa aika hiljaista ja tissipissi ainoa, joka olis valmis uittamaan piliään hänessä... :D
hortenmarketista ja dissistä tulisi hyvä pari.
HortenMarket
10.5.2019 11:30
Kyllä, mä olen myös samaa mieltä. Pitää uskaltaa avoimesti kertoa ja ohjeistaa. Ja minusta se puhuminen tästäkin aiheesta myös lähentää ja kasvattaa tietyllä tapaa luottamustakin toiseen, avaudut kumminkin intiimeistä asioista ja joskus vaikeistakin asioista. Mutta se palkitsee, jos asioista puhutaan ja niitä lähdetään myös toteuttamaan yhdessä...ettei ole vaan joo joo joo..vittu ei kiinnosta.
Ei oo kyllä kaduttanut, että on avannut suunsa, sillä ainakin itse koen että oma seksielämä voi nykyään paremmin kun ikinä koskaa aiemmin. Toki kumppanikin vaikuttaa, on rinnalla mies jolle on väliä sillä mistä minäkin pidän ja hänestä se on etuoikeus eikä kurjaa kun saa mulla sukat pyörimään jaloissa. Samaten itelle, se on vastavuoroista.
Tekee mielikin tehdä toiselle hyvää, kun ei ole vain antava osapuoli vaan myös saava.
Toiset puhuu, toiset tekee. Toiset toivoo, että olis. Toisilla on... :D
Täh x 3????
ehkä horten ja dissi on oman ikäisen kikkelin puutteessa
Siinäpä mietit... :D
Unohditte sitten minut?
Oisko hävytön? 😃😃