Heipä hei palstalle.
Ajattelin ottaa osaa palstakeskusteluun, ja kysyisin alkuun mikä on illan kuumottavin puheenaihe?
Mikä on illan teema?
10
135
Vastaukset
Kuumotavaa on kun kanada hävisi suomen noubody joukkueelle. Toipuuko kanada koskaan siitä.
Kävin kovaa henkistä taistoa. Lakka-persikkakakku vai tiramisu. Lakka-persikkakakku vei voiton, ja hyvää olikin.
Mistä sitä tietää?
Kuumottaa vähän miten koviksi ukkoset yltyvät.- Anonyymi
Minä tiedän että noniin kun varmaan jotkut kaverit antaneet minulle kipulääkettä eli suoraa kokaiinia, niin on tehokasta ja myös puudutusainetta, mutta pitäisi nyt levätä ja syödä... kun niin joku tuollainen aine joka on täysin kiellettyä useimmissa maissa, mutta jos toimii, kun morfiini on liian pieni pilleri, niin kovemmat kipulääkkeet sitten jotta auttavat.
Joku misspönttö on saau kerrankin muna ja siitä muija ei toivu koskaam joteen pidetään hiljainen hetki.
- Anonyymi
Morfiinihan on luusereille ja lattiasiivojille... pystyn liikkumaan, hyvin kyllä teki kokis kun... ensin alkoi puutumaan kädet, jalat, pystyin tekemään sitten liikkeitä kun täysin tunnottomana jalat, mutta pystyy liikuttamaan, eli lihakset toimii, mutta kipua ei ole.
- Anonyymi
Mutta niin tiesin jo ennalta kun ja jos tilasin jotain kokaa, auttaa kyllä kivuissa ja paranemiseen, mutta se mitä joudut maksamaan siitä, hetkeksi voi tulla huono olo, mitään muuta ei, todellakin tehokas hermostokipulääke on koka.
- Anonyymi
Illan teemu voisi olla: Tea Earl Grey, hot.
- Anonyymi
Pympystäsi emme halua taas keskustella.
xLiner
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1341383
- 1021072
Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede26973Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89954Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat308832- 99803
- 38702
- 109666
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.56648Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet144614
