He eivät ymmärrä asiakassuhteen

Merkitystä ja toisekseen sen ei tule näkyä yleisönosastolla.

Miesvaillajärkeä
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei se mene niin että huutelet tuuleen ja ilmoitat kaikille lukutaitoisille asian sisällön.

Äänestä

Uskaltaako tätä toivoa?

Äänestä

Uskaltaa toivoa ja nyt toimiin höpötys pois.
Pelko pois. ;)

Äänestä

Juurikin näin. Tämä olikin tässä sitten 🐪🦍

Äänestä
  • Wufwufgggrrr.....ei tuu mitään

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Merkitystä ja toisekseen sen ei tule näkyä yleisönosastolla.

Miesvaillajärkeä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu