Miten aiotte viettää yksinäisen viikonloppunne?
Se on viikonloppu
18
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Eikö elämästä voi nauttia sinkkuna ja yksin viikonloppunakin?
- Anonyymi
Kyllä voi! Itse aion nauttia siitä pleikan, viinan ja runkun avulla!
- Anonyymi
Ei yksin voi nauttia elämästä. Lähinnä masentaa kun sama yksinäinen viikonloppu aina. No kai sitä vois juoda olutta ja katsoo jäkistä ja sit aamulla kalaan.
- Anonyymi
Kannattaa kokea oikein huono parisuhde, niin sitä oppii arvostamaan omaa tilaa ja omaa aikaa aivan eri tavalla ja todella nauttii elämästä itsekseen:) Sekään kun ei ole kaikille parisuhteessa eläville edes itsestäänselvyys, että omaan tilaan, aikaan ja kavereihin sekä omiin menoihin on oikeus. Hirveä huuto ja jopa tappelu edessä, jos johonkin yrittää itsekseen lähteä. Ikävä on sellaisen kumppanin kanssa kanssa kättä vääntää tai elää pelossa ja ahdistuksessa, että milloin tulee nyrkistä.
- Anonyymi
Ei se kumppani kotona lorvimalla löydy. Lähtekää siis baariin juomaan viinaa niin tapaatte naisia.
T: Viinamies- Anonyymi
Juuri niin niitä viinaan meneviä bilettäjiä, niitähän te kaipaatte elämäänne, ettekä mitään parisuhdetta.
- Anonyymi
Ei muunlaisia naisia ole tai ei niitä ainakaan tapaa. Jos ei juo viinaa ei ole mukana porukoissa eikä tapaa ketään.
Vain viinaa juomalla ja yökerhossa bailaamalla voi löytää kumppanin.
t. viinamies
- Anonyymi
Viinamies juo viikonloppuna viinaa ja bailaa yökerhossa. Hän ei ole yksinäinen koska tapaa naisia.
Raitis mies on yksinäinen koska ei bailaa yökerhossa ja tapaa naisia.
t. viinamies- Anonyymi
Sä nyt et edes tunne muuta maailmaa ja elämää yökerhojen ja oman kotisi väliltä, joten aika yksipuolista elämää vietät.
- Anonyymi
Viinamies on nähnyt maailmaa ja ymmärtää että vain yökerhosta voi löytää kumppanin.
t. viinamies - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Viinamies on nähnyt maailmaa ja ymmärtää että vain yökerhosta voi löytää kumppanin.
t. viinamiesja raittiit muualta, et näin se menee...
Aion aivastella siitepölyä keuhkoistani...ja vähän yskiä myös.
Wwuwuw kirjoitti:
Katsokaa nyt tätä..
https://www.foreca.fi/Finland/Helsinki/siitepolyAinoa muutos runsaan koivun kukintaan on se, että nyt runsaan koivun kukinnan lisäksi alkaa heinäkin kukkimaan...🤧
- Anonyymi
Liikunta, Xbox One, kirjat, elokuvat, tv-sarjat ja sähkökitara sekä pienessä määrin chattaily/netissä surffailu. Siinä minun elämäni vapaa-aika. Nyt tämä kuukausi on kesälomaa joten joka päivä tällaista. Välillä ulkona kun pitää kaupassa käydä. Muutoin ihan kämpillä itsekseen edellämainittujen asioiden parissa. Hyvin kuluu aika.
"Yksin hautaan asti" -projekti kulkee hiljalleen eteenpäin päivä kerrallaan.
Hauskaa kesää kaikille! - Anonyymi
Kyllä se on pantava muijaa tänään koska se vaatii. Hirvee väsymys oli mutta otin kolmen tunnin unet jotta jaksaa panna.
- Anonyymi
Aika kauheeta pakkopullaa sulla toi paneminen nykyään. Onko fyysinen kuntosi enää entisenlainen vai onko sekin mennyttä kalua?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",114056Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al1423597Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/922243Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1421893- 1321866
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee371799Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1161506- 1381415
"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!551216Nainen, mistä johtuu että joskus et vain ymmärrä?
Älä sitä, älä tätä. Ei niitä varoituksia turhaan sanota. Älä laita sormeasi sirkkeliin. Älä hengaile sen murhaaja poruka1641165