Bogaa muijjii

Miten bogataan baarist muijjii..
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Huolella valmiiksi harjoitellut, sujuvat repliikit, jotka eivät vaikuta oudoilta.

Äänestä

Ottalamppu päähä ja ettimää, näet paremmin siellä hämärässä savussa

Äänestä

Tarjoamalla viinaa kaikille baarin naisille

Äänestä

Pukeudu hyvin ja mene hakemaan tanssimaan niin pääset iholle ja sitten vaan juttelet naiselle ja kehut sitä ja pyydä treffeille.

Äänestä

Miten muka voi löytää baarista naisseuraa, kun jostain syystä siellä on joka pöydässä 1-3 miestä, ja jos joku nainen ilmestyy sinne, niin kaikki äijät katselevat naista ihmettelevällä katseella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miten bogataan baarist muijjii..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu