Olette liian rumia miehiä ei kukaan nainen anna teille joten unohtakaa seksihommat.
Panohommat voitte unohtaa
22
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Unohda sä vaan, nainen antaa välittömästi kun kuulee että miehellä on iso meisseli ja minulle naiset tekee alotteita sen takia. Ulkonäkö on sivuseikka.
- Anonyymi
voitte kattoo vaikka ron jeremyä, että saiko se naisia ulkonäönsä vuoksi
- Anonyymi
Pitäisi varmaan enemmän mainostaa vehkeen kokoa. Ulkonäköä kun ei ole ja ikääkin alkaa olemaan.
- Anonyymi
Ei mitään väliä koolla.
- Anonyymi
Prinssinakin omaavan miehen kannattaa unohtaa naiset ja keskittyä muihin asioihin.
Esim. vuorikiipeilyyn, hän voi tulla kuuluisaksi mikäli tippuu johonkin rotkoon tai paleltuu kuoliaaksi. - Anonyymi
Eipä ole tarpeeksi edes sitä kokoa millä kehuskella kun pituutta ei ole kuin maksimissaan 15 senttiä, on se kai aika paksu, en ole mitannut kovin tarkkaan.
KilttiMies89
Tämän kesän aikana hommaillaan, se on aivan selvä asia
- Anonyymi
Pönttis tulossa kylään kesällä?
- Anonyymi
Unohdin jo vuonna 1990 kun olin 15 vuotias ja tajusin että olen ruma enkä naista saa koskaan.
- Anonyymi
Mutta runkkaan usein ja ajattelen naisia.
- Anonyymi
Panolle pääsee kuka tahansa joka juo viinaa baareissa ja lähestyy naisia.
T: Viinamies- Anonyymi
Ei muuten pääse tai ehkä jos lähestyy jotain baarin kamalimman näköistä ja ylipainoisinta suohirviötä ja juottaa sen känniin.
T: KilttiMies89 - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei muuten pääse tai ehkä jos lähestyy jotain baarin kamalimman näköistä ja ylipainoisinta suohirviötä ja juottaa sen känniin.
T: KilttiMies89Kiltti89 sopii lihava juoppo-työtön.
Hommaat sen tänään, jussina häät. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei muuten pääse tai ehkä jos lähestyy jotain baarin kamalimman näköistä ja ylipainoisinta suohirviötä ja juottaa sen känniin.
T: KilttiMies89Huono itsetuntosi pilaa naisen saamisen. En ole komea mutta olens aanut kauniita naisia. En ole saanut missejä mutta omasta mielestäni naiset oli kauniita eikä missit ole aina kaikkien mieleen muutenkaan. Vähän itseluottamusta kehiin niin rumempikin mies saa naisia. Esimerkiksi mun veljeni on ruma ja lihava painaa 114 kg mutta sillä on hoikka nätti nainen ja lapsiakin ne teki. Mun veli joi usein alkoholia ja kävi baareissa ja sieltä se löysi naisen 10 vuotta sitten.
- Anonyymi
Ei noin kannusteta, pölhö.
- Anonyymi
100% varmoja tapauksia on, tosin ne maksaa.
Ne ei välitä, kunhan maksu suoritetaan ennalta.
Kukapa edes haluaisi vaimoa tässä toxic feminism aikakaudessa? - Anonyymi
Ja seksi-palsta on aivan erikseenkin olemassa sitten, mutta älytön ei sellaista tajua, tietystikään kun lihavuus tekee tyhmäksi samalla.
Seksi-palsta on olemassa myös eli nämä vonkaajat kuuluisivat sinne.
Täällä puhutaan lähinnä ihmissuhteista. - Anonyymi
Aika loppuu kesken, vaikka laittaisi hiki otsalta hersyen.
- Anonyymi
Eihän tuosta ole pitkäkään matka kun kävelet miekan kanssa Tanskan salmelle ja valloitat sitten Englannin miekkasi avulla uimalla, raha ei varmaan taistetaitoasi ainakaan kohenna _:D
- Anonyymi
Kannattaa hypätä suoraan Kreiviksi, ostamalla oma saarikin kuten Monte Criston kreivikin teki tarinoissa.
Ei ei nyt kreiviksi vaan suoraan hyppää vain rahalla koko maailmankaikkeuden valtiaaksi, tai valtiattareksi. - Anonyymi
Kuulkaas nyt teillä on itseluottamuksen ja rohkeuden puutetta. Ruma mies saa naisia olen sen itse nähnyt. Tunnen rumia jotka ovat naimisissa, yks mies painaa 140 kg ja silllä 3 lasta ja sen nainen on ihan nätti. Kaikille naisille ulkonäkö ei ole kriteeri, miehen pitää osaa olla sosiaalinen ja olla kiinnostunut naisesta.
- Anonyymi
Kerron teille yhden jutun ylä-asteelta kun olin siellä ja urheilutunnin jälkeen kävin suihkussa ja siellä oli myös muita poikia ja ne katseli karvaista munaani. Olin kai yli kehittynyt tai aikuistunut ennen muita joten juttu levisi että minulla on iso meisseli ja sain siten tytöiltä huomiota ja tytöt sitten ehdotteli treffejä ja luokkaretkellä tukholmassa korkkasin ekan kerran tytön. Sen jälkeen sain kyllä naisia tosi helposti ettei tarvinnut ketään isekä ja panin varmaan kymmenen samassa koulussa olevien tyttöjen kanssa. Tavallaan olin onnekas kun muut pojat kertoili että minulla on tavallista isompi niin sain sitten tytöiltä huomiota ja ei ollut naisista pulaa nuorempana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874108Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella242921No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452320- 341321
- 10909
- 131885
- 6874
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12822Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124766- 11760