https://www.maaseuduntulevaisuus.fi/kotimaa/artikkeli-1.448358
Yleistä on 30 v miehillä. Miehet hakee kumppania mutta eivät löydä joten mieli järkkyy kun mies saa pakit rumaltakin naiselta.
Yleistä on 30 v miehillä. Miehet hakee kumppania mutta eivät löydä joten mieli järkkyy kun mies saa pakit rumaltakin naiselta.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Saman ikäluokan naisilla myös mielenterveysongelmia. Eivät kestä, että on myös miehiä . Iiris on yksi psyykoosissa elävä.
Kaikilla on mielenterveysongelmia. Nainen vaatii komeaa top 10 miestä mielenterveys järkkyy jos nainen ei saa komeaa miestä.
Mitenkähän moni mielenterveyden heittely johtuu ihan siitä, että kokee ulkoisen paineen olla jonkunlainen? Veikkaan, että aika moni.
Kyllä ei ole varmaan yhtään ihmistä, joka ei miettisi puhtaasti, että mitä minä haluan minusta, vaan miettii kuitenkin, että mitä ihmiset haluaa minusta, että olen heille jotain. 🤔
Ja kuitenkin ihmiselle lätkästään jo pienestä pitäen oma tahto. Siinä sitä on puntaroimista jo kerrakseen. 😬
Ei työ tuo paineita elämään. Kyllä ne ongelmat johtuu naisettomuudesta. Yksinäiset sairastaa ja alkavat alkoholisteiksi ja sitten tulee kaikkea ongelmia.
Darkilla ja muilla ätmeillä on mielenterveysongelmia.
Ei tarvii mennä töihin koska on mielenterveysongelmia naisettomuuden takia. Sanoin niin työkkärissäkin joten voin lomailla vielä monta vuotta.