Ota näistä selvää?

Anonyymi

Olin naisen kanssa ensitreffeillä viime perjantaina. Suostui tosi helposti ja ex tempore lähtemään, ehdotin iltapäivällä perjantaina. Istuttiin baarissa 6 tuntia, naurettiin ja suudeltiin. Suutelin häntä vielä suulle kielarin lähtiessäni, ja sanoin että oli mukavaa. Hymyili kuin hangon keksi, ja sanoi "niin oli".

Vaan jatkotreffit sunnuntaina skippasi vedoten lauantain juhlimiseensa työporukan kanssa. Nyt yhteydenpito on passiivista kuin mikä. Edelleen sanoo haluavansa nähdä uusiksi, mutta miten homma kuivahti näin, vaikka treffit meni mainiosti? Odottiko seksiä, vai meninkö liian pitkälle?

En tajua.

4

130

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No varmaan oli hyvällä tuulella ja olisi halunnut, että viet homman loppuun asti. Seuraavalla kerralla et sitten päästä joo koukussa olevaa saalista karkuun!

    • Anonyymi

      Kielari oli napakymppi eli nainen jäi oikeasti häkeltyneenä seisomaan. Ei himosta..

    • Anonyymi

      En tiedä naisista , mutta miehenä, kielarit eka treffeillä aiheuttais merkittävästi lievää suurempia vieroitusoireita.

    • Anonyymi

      Paha tietenkään sanoa varmaksi, mutta toi kielari itteänikin arveluttaa.

      Ekat treffit ja jos ette yhtään tunteneet ennen niitä. En tietenkään tiedä millasta suutelua oli aikasemmin. Jos lähinnä pusuttelua, niin siitä on kielariin vielä aikalailla matkaa.

      Sit jos on vielä ollu ns. hyvänyönpusu. Siinä jos mies rupeis yhtäkkiä tunkeen kieltä suuhun, niin ei yhtään hyvä. Hyvä kielisuudelma nyt ei muutenkaan ole mikään pikanen suudelma kielellä.

      En nyt tiedä voiko olla kyse pelkästä ällöstä kielarista, mutta tuskin lisää tutustumisintoa.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      116
      4496
    2. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

      Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
      Maailman menoa
      63
      2595
    3. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      80
      1665
    4. Kyllä mä suren

      Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
      Ikävä
      7
      1127
    5. Jos vielä joku päivä nähtäis...

      Miten suhtautuisit minuun, mies?
      Ikävä
      66
      864
    6. Nyt se on varmaa kuntajakoselvitys

      Ensi viikolla tuöee kuntaministeri ulos ja kertoo asiasta.
      Ähtäri
      21
      853
    7. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

      kuka rakastaa ja ketä ?
      Ikävä
      41
      825
    8. Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi

      Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu
      Ikävä
      118
      823
    9. Olisin valmis tutustumaan uudelleen

      En menneisyyden kautta vaan haluaisin tutustua ihmiseen, jollaiseksi olet kasvanut.
      Ikävä
      50
      789
    10. Yhteen hiileen velanottoveljet V P K

      Tytäryhtiöissä palaa julkista rahaa ja vastuuttomuuden takia -ei pakollisten -kuntalain edellyttämien asioiden takia! N
      Pyhäjärvi
      67
      787
    Aihe